Angle down Atgal

Prie vairo sėdusi girta moteris partrenkė ir 100 metrų automobiliu vilko savo dukrą

Tik per plauką mirtina tragedija nesibaigė incidentas Australijoje – 58-erių moteris, šventusi sūnaus gimtadienį, girta sėdo prie vairo, partrenkė savo dukrą ir vilko ją automobiliu dar apie 100 metrų.

 

58-erių Dale Palmer buvo apkaltinta neblaivi sėdusi prie vairo po sūnaus 21-ojo gimtadienio. Alkoholio kiekis jos kraujyje tris kartus viršijo leistiną normą.

Išvykdama iš vakarėlio Caringbah mieste, Sidnėjuje, Australijoje, moteris  automobiliu „Toyota Starlet“ kliudė savo dukrą Keely ir vilko jauną moterį gatve, kol išgirdo jos riksmą. Moters dukra po nelaimės buvo sąmoninga, bet įstrigo po automobiliu.

Į įvykio vietą atskubėjusios specialiosios tarnybos rado 27-erių moterį įkalintą po transporto priemone. Policija teigia, kad tarnyboms prireikė daugiau nei valandos, kad galėtų ją išvaduoti.

Keely išvežta į ligoninę sunkios būklės, jai smarkiai sužalotos rankos ir kojos.

„Ji tiesiog verkė, rėkė agonijoje. Tai buvo siaubinga“, – žiniasklaidai pasakojo nelaimės liudininkė.

58 metų D. Palmer buvo areštuota įvykio vietoje, o vėliau apkaltinta sunkiu kūno sužalojimu ir vairavimu išgėrus. Tiesa, moteris buvo paleista į laisvę už užstatą, pasirodyti teisme ji turi trečiadienį.

Policijos vyriausiasis inspektorius Gary Fordas teigė, kad tiksliai neaišku, kaip įvyko incidentas. Šiuo metu 27-erių nukentėjusios moters būklė vis dar sunki, ja rūpinasi medikai.

Parengta pagal dailystar.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite