Angle down Atgal

Sprendimas priimtas – prie mokinių rudens atostogų prisidės dvi dienos

Prie mokinių rudens atostogų prisidės dvi dienos, per Vyriausybės posėdį trečiadienį pranešė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.

„Siūlome moksleivių atostogas pratęsti dviem dienomis, kad po Vėlinių į mokyklas būtų grįžta praėjus inkubaciniam laikotarpiui“, – per Vyriausybės posėdį pranešė J. Šiugždienienė.

Rudens atostogos turėtų prasidėti lapkričio 3-iąją ir moksleiviai vietoje artimiausio pirmadienio į mokyklas grįš trečiadienį, lapkričio 10 dieną.

Moksleivių atostogos bus pratęstos ministrės įsakymu.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija anksčiau patvirtino, kad dėl epidemiologinės situacijos mokyklose svarstoma pratęsti mokinių atostogas.

Moksleivių rudens atostogos bendra tvarka prasidėtų lapkričio 3-iąją ir trukti iki lapkričio 5-osios, o lapkričio 8-ąją būtų reikėję grįžti į mokyklas..

Statistikos departamento duomenimis, ugdymo įstaigose yra beveik 600 aktyvių koronaviruso protrūkių, tai daugiau nei pusė visų protrūkių šalyje.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleris Julius Lukošius sako, jog didelis mokyklose nustatomų COVID-19 atvejų skaičius yra susijęs su didele testavimo apimtimi – reguliariai dėl COVID-19 patikrinama beveik pusė visų moksleivių.

Anot J. Lukošiaus, šiuo metu 99 proc. mokinių mokosi kontaktiniu būdu, vienas procentas yra izoliacijoje.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite