Angle down Atgal

Premjerė pasveikino karius Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos proga

Premjerė Ingrida Šimonytė sveikina karius ir visus Lietuvos žmones Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos proga. Premjerė pabrėžia, kad mes saugome ne tik savo laisvę, bet šiandien giname ir kitų teisę į laisvę ir demokratiją.

„Pagerbdami partizanus ir karius, reiškiame savo dėkingumą kiekvienam, kurie kovojo ir kurie šiandien yra pasiryžę ginti Lietuvos ir mūsų NATO sąjungininkų laisvę.

Matydami agresyvius autoritarinių režimų veiksmus čia pat, mūsų Europos žemyne, iš naujo įvertiname laisvės kainą.

Didžiuojuosi, kad Lietuvos karių profesionalumas ir pasiryžimas, mūsų piliečių dalyvavimas krašto gynyboje bei NATO sąjungininkų įsipareigojimai šiandien niekam nepalieka abejonių apie mūsų ryžtą ginti Lietuvos laisvę“, – sako I. Šimonytė, dėkodama Lietuvos kariams, jų šeimoms bei visiems, prisidedantiems prie Tėvynės gynimo, už jaunąją kartą įkvepiantį pilietiškumo pavyzdį.

„Kariuomenės ir visuomenės vienybės diena mums primena, kad esame stiprūs tiek, kiek esame vieningi ir pilietiški.

Neabejoju, kad toliau stiprinsime šią vienybę ir savo krašto gynybą.

Mums svarbi šimtmečius skaičiuojanti Lietuvos karybos tradicija, garsios Lietuvos didžiosios kunigaikštystės pergalės, prieš šimtmetį laimėtas Nepriklausomybė karas bei Lietuvos partizanų ryžtas ir auka už tėvynės laisvę.

Tad linkiu mūsų visų kasdieniu darbu stiprinti Lietuvos nepriklausomybę bei nepamiršti, kad mes saugome ne tik savo laisvę, bet šiandien giname ir kitų teisę į laisvę ir demokratiją.

Sveikinu mūsų karius ir visus Lietuvos žmones su mūsų vienybės diena! Stipri kariuomenė – saugi Lietuva!“ – sakoma Vyriausybės spaudos tarnybos išplatintame premjerės sveikinime.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite