Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Pražūtingas seksas: moteris – negyva, vyras – kalėjime

Anglijoje už žmogžudystę nuteistas vyras, sekso metu uždusinęs moterį.

Nelaimė įvyko šių metų vasarį Darlingtone, 35 metų Sophie Moss namuose, į kuriuos ir buvo pakviestas Samas Pybusas (31 m.). Pora susitikdavo keletą kartų per metus ir užsiimdavo seksu, nors vyras tuo metu buvo vedęs, abu turėjo problemų dėl alkoholio vartojimo, o moteris – ir psichikos sveikatos sutrikimų.

Ir lemtingą dieną Samas Pybusas visą dieną gėrė – prisipažino, kad per 10 valandų suvartojo net 24 skardines alaus, o po to užsiėmė seksu su Sophie, nors dėl girtumo sunkiai tai prisimena.

Prasiblaivėjęs išvydo, jog moteris nereaguoja į aplinką ir galimai yra negyva, o jis išėjo iš jos buto, atsisėdo savo automobilyje ir svarstė, ką daryti, kol galiausiai nusprendė važiuoti į policijos nuovadą. Ten ir pranešė apie Sophie mirtį – vyras pareiškė manąs, jog ji mirė kažkuo užspringusi.

Sekso partneris net nesvarstė galimybės iškviesti medicinos pagalbą, medikams apie tai pranešė policininkai, tačiau į ligoninę pristatytai moteriai teliko konstatuoti mirtį.

Tyrimo metu nustatyta, jog velionė buvo pasmaugta sekso metu, o kaltinimai dėl to pateikti Samui Pybusui. Šis gynėsi neturėjęs tokio ketinimo, o jeigu ir prisidėjo prie mirties – tai visiškai to nenorėdamas.

Anksčiau neteistam britui Tesside Karūnos teismas už netyčinį žmogaus nužudymą skyrė 4 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Anglija Today 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite