Angle down Atgal

Praūžė festivalis – „Vaikystės spalvos – 2022“

Šiandien Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vyko sakralinės ir chorinės muzikos festivalis „Vaikystės spalvos – 2022“, skirtas Marijampolės 230-ojo gimtadienio proga.

Prieš prasidedant festivaliui mokyklos direktorius Vladas Klasavičius sveikino susirinkusius mokinius ir džiaugėsi, kad šiandien mokykloje gausu ne tik savų mokinių, bet ir svečių kolektyvų iš kitų savivaldybės ugdymo įstaigų. Direktorius taip pat pasidžiaugė, kad šiuo metu pas juos viešintys projekto Erasmus + dalyviai iš užsienio šalių taip pat smagiai įsilieja į bendrą šventinę programą.

Renginyje dalyvavo savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė ir Švietimo, kultūros irs sporto skyriaus l. e. p. vedėjas Nerijus Mašalaitis. Vaikų pasirodymus stebėjusi savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė, vaikams linkėjo kuo labiau mėgautis nerūpestinga vaikyste ir būti vaikais kuo įmanoma ilgiau – juk tai toks gražus ir nuostabus metas. Festivalio dalyviams, linkėdama sėkmės ir nuotaikingų pasirodymų, mero patarėja visiems linkėjo gražios ir įsimintinos prasidėjusios vasaros.

Festivalis buvo pradėtas atliekant mokyklos himną, kurį kartu su autoriais Ramūnu Difartu ir Andriumi Larčenka garsiai ir skambiai dainavo visi mokiniai ir mokytojai. Renginio metu buvo atlikta daug bendrų kūrinių, tokių kaip: „Vaikai po lelijom“, „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“, „Sudainuokime Lietuvą“, „Tu Lietuva, tu mama“.

Renginyje pasirodymus surengė Želsvos progimnazijos instrumentinis ansamblis (vad. Bronius Kaubrys), Sūduvos gimnazijos solistė K. Švedaitė ir gausus būrys organizatorių – „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokinių ir kolektyvų, tai yra: solistė R. Mikaitytė, Dizaino studija, Pučiamųjų instrumentų ansamblis (vad. R. Botyrius), Tautinių šokių kolektyvas (vad. L. Mingilevičienė), Merginų kvartetas (vad. A. Pečkienė), 1A kl. šokių kolektyvas (mok. A. Pečiulienė), Šokių grupė „Boružėlės“ (vad. V. Rudienė). Taip pat pasirodymus surengė ir Erasmus+ projekto dalyviai, kurie demonstravo skirtingus šokius ir šokio žingsnelius kvietė išmokti visus norinčius.

Festivalį vainikavo padėkos raštų įteikimas dalyviams ir pasivaišinimas rėmėjų įsteigtais saldėsiais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite