Angle down Atgal

Prancūzija pradėjo tyrimą dėl nepilnamečių lytinio išnaudojimo dailiajame čiuožime

Prancūzijos prokurorai antradienį pranešė pradėję tyrimą dėl įtariamo nepilnamečių lytinio išnaudojimo ir žaginimo dailiajame čiuožime, buvusiai šio sporto šakos pasaulio čempionato medalininkei viešai paskelbus savo prisiminimus.

Tyrėjai tirs sportininkės Sarah Abitbol (Saros Abitbol) kaltinimus, esą būdama 15–17 metų ji buvo žaginama savo trenerio Gilles'o Bayerio (Žilio Bajerio), ir „pabandys nustatyti visas kitas nuo panašaus pobūdžio nusikaltimų nukentėjusias aukas“, sakoma Paryžiaus prokuroro Remy Heitzo (Remi Heico) pareiškime.

Praėjusią savaitę S. Abitbol, buvusi pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtoja, išleido savo autobiografiją, kur kaltina G. Beyerą ją žaginus laikotarpiu nuo 1990 iki 1992 metų.

Panašius kaltinimus G. Beyeriui ir kitiems treneriams išsakė dar trys sportininkės.

Apie įtariamą nepilnamečių lytinį išnaudojimą taip pat prabilo buvę plaukikai ir tenisininkai.

Praėjusią savaitę G.Beyeris prisipažino turėjęs „intymių“ ir „nederamų“ santykių su S. Abitbol, ir naujienų agentūrai AFP sakė dėl to „nuoširdžiai apgailestaujantis“.

Pirmadienį Didier Gailhaguet (Didjė Gejagė), Prancūzijos sporto ant ledo federacijos pirmininkas, pripažino padarytas „klaidas“, kai sporto ministrė Roxana Marcineaunu (Roksana Marasinianu) paragino jį atsistatydinti.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite