Angle down Atgal

Praėjusią parą šalies ugniagesiai 31 kartą vyko gesinti gaisrų, žuvo vienas žmogus

Praėjusią parą, sausio 9-ąją, šalies ugniagesiai 31 kartą vyko gesinti gaisrų ir atliko 14 gelbėjimo darbų. Gaisre žuvo vienas žmogus, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Antradienį, apie pusę trijų dienos, Vilkaviškio rajone, Rūdos kaime, liepsnose skendėjo gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, virtuvėje rastas moters, gimusios 1952 m., apdegęs kūnas. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė jo vidus. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Apie pusę devynių ryto gautas pranešimas, kad Marijampolės savivaldybėje, Turgalaukio kaime, iš gyvenamojo namo katilinės rūksta dūmai. Ugniagesiams patekus į vidų, šalia katilo smilko malkos ir medžio pjuvenų briketai. Gaisro metu aprūko patalpos ir sulietos malkos.

Šios paros suvestinėje užregistruoti ir trijų automobilių gaisrai. Vienas jų, automobilis „Seat Alhambra“, antradienio popietę degė Šilutėje, Kęstučio gatvėje. Gaisro metu apdegė variklio skyrius. Pavakare Alytaus rajone, Kaniūkų kaime, ugnis apgadino ir vilkiko „MAN Fe 460A“ variklio skyrių. Dar vieno automobilio „VW Passat“ variklio skyrius degė trečiadienio naktį, apie pusę trijų, Naujojoje gatvėje, Saločiuose, Pasvalio rajone.

Gaisrų aplinkybės tiriamos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite