Angle down Atgal

Praėjusią parą pasieniečiai neleistinose vietose iš Baltarusijos neleido patekti maždaug pusšimčiui neteisėtų migrantų

Į Lietuvą neįleistų neteisėtų migrantų skaičius, visą praėjusią savaitę svyravęs nuo maždaug dešimties iki dvidešimties asmenų per parą, sekmadienį šoktelėjo iki beveik pusšimčio. 

Per praėjusią parą, nuo sekmadienio vidurnakčio iki pirmadienio, pasieniečiai neleistinose vietose iš Baltarusijos neleido patekti maždaug pusšimčiui neteisėtų migrantų. Šeštadienį, penktadienį bei antradienį tokių užsieniečių buvo maždaug po 10. Ketvirtadienį, trečiadienį ir pirmadienį šis skaičius svyravo apie 20. Nė vienas užsienietis sekmadienį nebuvo įleistas į Lietuvą.

Praėjusią parą migrantai iš Baltarusijos neįleisti ties Ignalinos, Švenčionių, Vilniaus ir Lazdijų rajonais. Ties kiekvienu iš jų prie sienos buvo priartėjęs maždaug vienodas migrantų skaičius. Sekmadienį vėlai vakare ties Švenčionių rajonu prie sienos Baltarusijos pusėje buvo paleistas vienas šūvis.

Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite