Angle down Atgal

Praėjusią parą Lietuvos keliuose įvyko 8 eismo nelaimės, Trakų rajone žuvo pėsčiasis

Praėjusią parą Lietuvos keliuose įvyko 8 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo 7 žmonės. Žuvo 68 metų pėsčiasis.

Jis žuvo pirmadienio vakarą Trakų rajone, kelyje Vilnius-Prienai-Marijampolė. Automobilio „Mercedes Benz“ vairuotojas pastebėjo ant kelio važiuojamosios dalies gulėjusį žmogų, kaip vėliau paaiškėjo, 68 metų vyrą. Sustojęs vairuotojas iškvietė policiją ir greitąją medicinos pagalbą, o tuo pačiu metu pėsčiąjį, kuris tamsoje buvo nematomas, nesegėjo atšvaitų, neturėjo jokių šviesą atspindinčių elementų, pervažiavo automobilis „Audi 80“, vairuojamas 67 metų vairuotojo. Sužeistas pėsčiasis buvo skubiai pristatytas į ligoninę ir paguldytas į reanimacijos skyrių. Antradienio rytą pėsčiasis ligoninėje mirė.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, praėjusios paros eismo nelaimėse sužeisti 4 pėstieji, 1 vairuotojas, 1 keleivė ir 1 dviratininkas.

Policijoje užregistruoti 45 techniniai eismo įvykiai, kurių metu žmonės nenukentėjo. Tris įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Pareigūnai išaiškino 13 neblaivių vairuotojų, 7 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės, nustatyti 7 neblaivūs dviratininkai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite