Angle down Atgal

Policijai įkliuvo 131 kilometro per valandą greičiu Šalčininkų miesto parke skriejęs motociklininkas

Prieš savaitę informavome, kad dėka Šalčininkų r. savivaldybės paramos policijos pareigūnai buvo aprūpinti šiuolaikine įranga - kovai su kelių chuliganais. Tačiau kaip tapo įprasta, asmenys linkę daryti teisės pažeidimus retai skaito laikraščius ir nesidomi jiems policijos teikiamasis patarimais, todėl neilgai trukus policijos pareigūnai reaguodami į tai, kad Šalčininkų mieste ypač savaitgaliais ir vakarais siaučia sportiniais motociklais važinėjantys - aštrių pojūčių mėgėjai, nusprendė pradėti vykdyti tikslines policines priemones.

Birželio 3 d., apie 19:40 val., Šalčininkų mieste buvo pastebėta sportinį motociklą nerangiai vairuojanti mergina, kaip vėliau paaiškėjo, teises vairuoti neturinti Butrimonių sen. gyventoja (gimusi 2002 m.). Sustojusi automobilių stovėjimo aikštelėje mergina perdavė vairuoti motociklą, taip pat teisės vairuoti šios rūšies transporto priemonės neturinčiam (gimusiam 1998 m.) Šalčininkų r. gyventojui. Pastarasis sėdęs už sportinio motociklo vairo parodė visus įmanomus chuliganiško vairavimo įgūdžius. Vairuodamas motociklą siauromis Šalčininkų miesto gatvėmis, kuriose gausu pėsčiųjų perėjų, praeivių, vaikų, pastarasis A. Mickevičiaus, Mokyklos ir Šv. Jono Pauliaus II gatvėmis skriejo tris kart viršydamas leistiną greitį, nepraleidinėjo pėsčiųjų, važiavo priešpriešine eismo juosta, o Šv. Jono Pauliaus II gatvės kelio ruože, kur leidžiamas greitis apribotas iki 30 km/val., važiavo 131 km/val. greičiu, todėl netrukus buvo sustabdytas. Kelių gaidelio ekstremali kelionė, sukėlusi akivaizdžią grėsmę kitiems eismo dalyviams, baigėsi dėsninga pabaiga, pastarasis gavo 500 eurų baudą, taip pat jam buvo atimta teisė vairuoti visų rūšių transporto priemones 12 mėnesių. Jo paaiškinimas buvo toks, kad jis tiesiog norėjo išbandyti motociklą.

Jauno amžiaus mergina atvykusi į Šalčininkų miestą - ieškodama aštrių pojūčių, gavo 300 eurų dydžio baudą ir kelionę namo tęsė pėsčiomis.

Pastarieji įvykiai rodo, kad chuliganiškai elgtis linkę pavieniai asmenys neįsiklauso į policijos perspėjimus ir visiškai nevertina nei savo, nei kitų eismo dalyvių gyvybės ir sveikatos, todėl Šalčininkų r. PK vadovybės nurodymu policinės priemonės skirtos tramdyti chuliganus bus rengiamos kiekvieną savaitę.

Labai apmaudu viešoje erdvėje matyti atskiru politikų ir netgi Savivaldybės tarybos narių pasyvią reakciją į daromus šiurkščiausius kelių eismo taisyklių pažeidimus, netgi priešingai - visai neseniai vienas iš jų siūlė panaikinti Šalčininkų m. parke nustatyta greičio ribojimą iki 30 km/val., nors daugelis vietos gyventojų pamėgę miesto parką, dėl galimybės ramiai leisti laisvalaikį, vaikščioti pėsčiųjų takais, vertindami savivaldybės vadovų pastangas paversti miesto centrą reprezentuojančią - ramybės oaze.

Prašome vietos gyventojų principingai reaguoti į kelių chuliganų daromus pažeidimus, fiksuoti pažeidėjus ir medžiagą siųsti policijai. Policijos pareigūnai neliks abejingi gyventojų iniciatyvoms ir už pilietinių pareigų vykdymą šie žmonės bus skatinami.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite