Angle down Atgal

Policija savaitgalį nustatė 247 karantino pažeidimus: dominavo daugiau nei vieno namų ūkio kontaktai

Šiltąjį savaitgalį šalies gyventojams užplūdus kurortus bei miestų viešąsias erdves, policija nustatė 247 karantino pažeidimus. Policijos departamento atstovo Ramūno Matonio teigimu, dažniausiai buvo fiksuojami daugiau nei vieno namų ūkio kontaktai.

„Šeštadienį buvo nustatyta 114 pažeidimų, sekmadienį – 133“, – Eltai teigė R. Matonis, akcentuodamas, kad pažeidimai buvo fiksuojami visoje Lietuvoje.

Policijos departamento atstovo teigimu, dažniausiai buvo fiksuoti daugiau kaip vieno namų ūkio kontaktai. Visgi R. Matonis atkreipia dėmesį, kad policijos tikslas nebuvo bausti gyventojus.

„Tikrai buvo minios žmonių visose vietose, pareigūnai ten patruliavo, atkreipė dėmesį, leido per garsiakalbius tam tikrą informaciją. Vėlgi, turbūt nebuvo tikslo bausti visų iš eilės, nes turbūt būtų tūkstančiai protokolų“, – sakė jis.

R. Matonio teigimu, protokolai dažniausiai rašomi asmenims, kurių daromi nusižengimai yra piktybiški arba labai akivaizdūs.

„Eina būrelis žmonių, tai pažeidimas ar ne pažeidimas? Teoriškai turbūt pažeidimas, jeigu yra virš 5 asmenų, bet jeigu žmonės paprašyti išsiskirstyti didesniais tarpais įvykdo tokį reikalavimą, tai viskas kaip ir tvarkoje“, – paaiškino Policijos departamento atstovas.

R. Matonio teigimu, policijos dėmesys viešosioms vietoms išliks ir pirmadienį.

ELTA primena, kad asmenims, mėginantiems piktybiškai apeiti įvestus karantino ribojimus, gresia nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite