Angle down Atgal

Policija prašo visuomenės pagalbos – dingo vyras

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių r. policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Napoleono Lyndo (gimusio 1952 m.).

Š. m. spalio 13 d. apie 5 val. 30 min. šešiasdešimt aštuonerių metų amžiaus vyras išėjo iš savo namų Augustavo k., Švenčionėlių sen., Švenčionių r., ir negrįžo. Vyras su savimi mobiliojo ryšio telefono neturėjo.

Dingusio Napoleono Lyndo požymiai: apie 175 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, tamsių trumpų plaukų. Išeidamas vilkėjo rudą striukę, mūvėjo juodas sportines kelnes, avėjo juodus batus, buvo užsidėjęs juodą kepurę su snapeliu.

Ypatingi požymiai: kairės rankos dilbio vidinėje pusėje – juoda tatuiruotė su dviem besibučiuojančiais balandžiais, vaikšto susikišęs rankas į kišenes.

Vilniaus apskr. policija prašo visuomenės pagalbos – asmenis, mačiusius šį vyrą ar žinančius jo buvimo vietą, susisiekti su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių r. policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiuoju tyrėju Artūru Kalecku, el. paštu arturas.kaleckas@policija.lt, telefonu 8 614 77120 arba skubios pagalbos telefonu 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite