Angle down Atgal

Policija ir toliau persekioja kvaišalų verslą „sukančius“ asmenis

Marijampolės apskrities VPK pareigūnai šią savaitę komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje fiksavo du įvykius, susijusius narkotinėmis medžiagomis.

Trečiadienį, apie 20 val., Marijampolės savivaldybėje, kelyje Marijampolė–Liudvinavas–Krosna, netoli Liudvinavo, pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „Opel Vectra“. Mašiną vairavo 33 metų vyras, šalia jo sėdėjo 24 metų keleivis. Abu jie Šakių rajono gyventojai. Pareigūnai, apžiūrėję automobilį, rado folijos gniužulą. Į jį buvo susukti galimai augalinės kilmės narkotikai (žolė). Patruliai pas vairuotoją rado ir šiam reikalui skirtas svarstykles. Šakių rajono gyventojai sulaikyti.

Naktį į ketvirtadienį Jurbarko rajono Seredžiaus seniūnijoje pareigūnai pastebėjo viduryje kelio stovintį užvestu varikliu automobilį „Škoda Fabia“. 27 metų vairuotojas pareigūnams atidavė į foliją įvyniotas galimai draudžiamas medžiagas. Įtariama, kad tai marihuana. Apžiūrėjus automobilį rastos dar dvi suktinės su šiuo narkotiku. Automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę. Marijampolės apskrities gyventojas sulaikytas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite