Angle down Atgal

Pokštas sužadėtiniui: patikėjo, kad užmigęs pavasarį nubudo per Kalėdas

Vyras pasiprašė nuvežamas į ligoninę, kai patikėjo, kad užmigęs pavasarį nubudo per Kalėdas. Toks sužadėtinės pokštas vyras privertė ne juokais sutrikti.

Amerikietė Mackenzie Lynn vaizdo įrašų bendrinimo platformoje „TikTok“ pasidalino linksmu įrašu parodydama, kokį pokštą iškrėtė savo sužadėtiniui.

Moteris pastarąjį įtikino, kad jis nubudo Kalėdų rytą. Galite įsivaiduoti, kaip vyras nustebo išgirdęs, kad užmigęs pasnausti pavasarį nubudo per žiemos šventę.

„Aš papuošiau visus namus“, – vaizdo įraše sako moteris ir rodo kalėdiniais žaisliukais nukabintą eglutę, kojines virš židinio, vainiką ant durų ir kitas temines dekoracijas. 

M. Lynn sužadėtiniui miegant jo telefone pakeitė datą – telefono užrakto ekranas rodė gruodžio 25-ąją.

Išvydęs dekoracijas vyras kaip reikiant nustebo ir pasimetusiu žvilgsniu tyrinėjo šventines dekoracijas namuose. Stebėdama sutrikusį vyrą M. Lynn tarstelėjo, kad dėl jo nerimauja, neva kaip jis galėjo pamiršti tokią šventę.

Moters sužadėtinis telefone išvydės gruodžio 25-osios datą dar labiau sutrinka ir pasijaučia priblokštas.

Prie pokšto prisijungė kitas vyras: palinkėjęs linksmų Kalėdų pasidžiaugė, kad susitiks su šeima.

M. Lynn pasakoja, kad jos sužadėtinis buvo toks sutrikęs, kad vėliau pasiprašė nuvežamas į ligoninę.

Internautai neslėpė susižavėjimo tokiu pokštu.

„Negaliu nustoti krizenti: jo siela paliko kūną po to, kai jis patikrino datą telefone“, – vaizdo įrašą komentavo vienas internautas. Kiti rašė: „Cha cha, tokio sutrikimo ir pasimetimo neįmanoma suvaidinti“, „Tik įsivaizduokite, jei jis nueis miegoti galvodamas, kad yra gruodis, o atsikėlęs susidurs su dar vienu poštu – jo sužadėtinė apsimes, kad vakar nieko neįvyko“.

Pagal Unilad.co.uk.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite