Angle down Atgal

Po 4 valandas nesibaigiančio orgazmo moteris atsidūrė ligoninėje

Moteris, negalėjusi nutraukti orgazmo keturias valandas po lytinių santykių, sako, kad tai buvo fiziškai, emociškai ir psichologiškai sunki patirtis. 

Liz ir jos partneris Erikas pasidalijo keista istorija apie tai, kaip ryte po lytinių santykių moteris pajuto orgazmą, kuris tęsėsi net 4 valandas. 

Moteris pasakojo, kad ji ir vyras pradėjo labai panikuoti.

„Niekas neveikė – nei didelė taurė raudono vyno, nei vaistai nuo alergijos. Aš turėjau paskambinti ir pasakyti savo viršininkui, kad blogai jaučiuosi ir negalėsiu ateiti į darbą“, – pasakojo moteris.

Vyras jai patarė kuo skubiau vykti į ligoninę. Medikai jau ruošėsi išrašyti vaistų, kai daugiau nei 4 valandas trukęs orgazmas dingo.

„Iš pradžių negalėjau patikėti, kad tai baigėsi, bijojau, kad tai vėl pasikartos“, – baiminosi moteris.

Deja, bet ši keista problema grįžo ir Lizai dabar reikia vaistų kasdien, kad būtų sustabdytas atsitiktinis gėdingas ir sekinantis orgazmas viešumoje ar namuose.

„Iš pradžių nesibaigiantis orgazmas prasidėdavo po lytinių santykių, o tada pasiekiau tašką, kai jį pradėdavau jausti žiūrint televizorių ar einant gatve“, – aiškino Liza.

Moteris pasakojo, kad būdavo tokių dienų, kai ji patirdavo net 12 spontaniškų užsitęsusių orgazmų per vieną dieną.

Vaistai galiausiai suvaldė šiek tiek šią problemą. „Iš pradžių juos patirdavau kiekvieną dieną, vėliau juos jusdavau kas antrą dieną ar kartą per savaitę ir galiausiai kartą per mėnesį“.

 

Parengta pagal dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite