Angle down Atgal

Plungės miestas keičiasi

Būsto energijos taupymo agentūros duomenimis, Plungės rajono savivaldybė yra viena iš lyderių renovuojant daugiabučius namus – pagal rezultatus lenkia net 49 Lietuvos savivaldybes iš 60.

Jau netrukus Plungėje bus virš 100 renovuotų daugiabučių: 74 namai jau baigti renovuoti, o 31 renovuojamas šiuo metu.

Nei vieno daugiabučio namo renovacija neapsieina be savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriaus vyriausiojo specialisto Kazio Milieriaus. Už renovaciją atsakingas specialistas šias pareigas eina jau 17 metų ir detaliai bei kruopščiai gali papasakoti kiekvieno namo renovacijos istoriją bei problemas ir lūkesčius, su kuriomis tenka susidurti norint pradėti renovaciją ir ją vykdant.

Kai kurių daugiabučių namų gyventojai nepritaria renovacijai arba reiškia priekaištus dėl išlaidų ar kylančių nepatogumų. Kita dalis džiaugiasi būsimomis permainomis ir bendradarbiauja siekiant visus namo gyventojus tenkinančių sprendimų. Dar kita dalis renovacijos laukia ilgiau nei įprasta, nes nepavyksta rasti rangovo darbams atlikti. Problemų kasdieniame darbe netrūksta, tačiau, kaip teigia pats Kazys Milierius, geriau vieną kartą renovuoti, nei 100 kartų remontuoti.

Vienu iš įsimintiniausių įvykių per savo darbo istoriją Kazys Milierius įvardina Senamiesčio aikštėje penktuoju numeriu pažymėto namo renovaciją. Džiugina ne tik paties pastato permainos, bet ir tai, kad anuomet pavyko įveikti nemažai nesklandumų dėl renovacijai besipriešinusių verslininkų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite