Angle down Atgal

Pietiniame mikrorajone „pridygo“ naujų kelio ženklų

Praėjusią savaitę Dainų mikrorajone šiauliečiai pastebėjo naujus ženklus, draudžiančius stovėti nurodytomis valandomis. Socialiniame tinkle pasidalinę nuotrauka, žmonės teiravosi, kam vasarą prireikė patraukti automobilius – juk ne žiema, sniego valyti nereikia. Aiškėja, kad gyventojai turės būti budresni, mat šie ženklai ilgai primins apie pareigą patraukti automobilius.

Pietiniame mikrorajone baigiami pastatyti nauji, stovėjimą draudžiantys kelio ženklai. Šiaulių miesto savivaldybės Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus vyr. specialistė Lilija Vaičeliūnienė primena, kad gyventojai būtų dėmesingesni ir atsižvelgdami į ženkle nurodytą laiką kelioms valandoms patrauktų automobilius iš gatvės kelkraščių.

Nauji stovėjimą draudžiantys kelio ženklai su papildomomis lentelėmis pastatyti tam, kad žiemos ir vasaros sezonų metu, vieną kartą per savaitę nustatytomis dienomis ir valandomis, būtų galima kokybiškai nuvalyti gatves.

Pasak L. Vaičeliūnienės, sprendimas statyti stovėjimą draudžiančius ženklus priimtas įvertinus realią situaciją, kai dėl gatvėje sustatytų automobilių neįmanoma atlikti važiuojamosios dalies valymo darbų. Gatvės pakraščiuose po automobiliais kaupiasi purvas, įvairios sąnašos.

„Dar su didesnėmis problemomis susiduriama žiemą, neturint galimybių kokybiškai nuvalyti gatvių po gausesnio sniego ar pūgų, susidaro avarinės situacijos, apsunkinamas automobilių eismas ir statymas. Gyventojų dėmesingumas ir geranoriškumas labai prisidėtų prie miesto švarinimo ir eismo saugumo“, – teigia specialistė.

Nesilaikantieji taisyklių neliks nenubausti – kelio ženklų reikalavimų nesilaikymas automobilių savininkams užtraukia administracinę atsakomybę.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite