Angle down Atgal

Peterborougho policija sulaikė lietuvį, auginusį kanapes

Peterborough policijos pareigūnai suvienijo jėgas masiniam reidui ir sulaikė net keletą prekeivių narkotikais, cigaretėmis, kurių namuose rasta didelės sumos pinigų ir suklastoti dokumentai. Vienas sulaikytųjų – 26-erių lietuvis Tomas Sakalauskas.

Policijos duomenimis, nelegalių prekių ir auginamų kanapių rasta už šimtus tūkstančių svarų.

Net 30 policininkų pajėgos tikrino 9 gautus adresus aplink Peterborough apylinkes, gavę informacijos, kad juose auginami ir pardavinėjami narkotikai, klastojami dokumentai.

Pirmoji stotelė buvo Fengate rajone, kur rasta net 250 kanapių plantacija, kurių rinkos vertė galimai yra apie 210 tūkst. svarų.

Brettono rajone apieškotame name rasta net 6 kg perdirbtų kanapių, kurių vertė apie 60 tūkst. svarų. Tame pačiame name rasta ir daugybė padirbtų dokumentų ir banko kortelių. Kol kas identifikuota, kad bent 45 jų buvo pavogtos per apiplėšimus iš automobilių ar namų. Visos vagystės įvykdytos Peterborough apylinkėse 2018-2019 metais.

26-erių lietuvis Tomas Sakalauskas sulaukė net kelių kaltinimų: dėl įvairių dokumentų klastojimo, kanapių gamybos. Sausio 2 d. vyras stos prieš Cambridge Magistrates teismą. Kartu su juo sulaikyta ir 27-erių moteris, kurios tapatybė nėra įvardijama. Moteriai panaikinti kaltinimai dėl narkotinių medžiagų auginimo ir platinimo, tačiau sausio 17 d. ji turės pasirodyti policijos nuovadoje dėl sukčiavimo.

Wheatdole, Orton Goldhay rajone rasta kanapių už apytikriai 33 tūkst. svarų. Taip pat rasta A klasės narkotikų, 1300 svarų grynais pinigais.

Anglija Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite