Angle down Atgal

Pėsčiųjų žygio metu rinktos aukos atvirai Žagarės jaunimo erdvei

Žagarės klubo ,,Spalvotas veidas“ pirmininkė, Joniškio rajono savivaldybės tarybos narė Sarah Mitrikė organizavo 50 kilometrų pėsčiųjų žygį, skirtą kilniam ir konkrečiam tikslui – įsigyti reikalingų priemonių ir įrangos, skirtos Žagarės jaunimo erdvės veikloms užtikrinti ir vykdyti. Aukoti buvo galima internetu ir ši iniciatyva sulaukė dėmesio ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių.

Žygio organizatorė sudarė 16,67 km ilgio maršrutą po Žagarės krašto apylinkes, kurios traukia ne tik vietinių gyventojų, bet ir svečių akį. Nors oras žygeivių nelepino, tačiau visuose trijuose žygio ratuose dalyvavo daugiau nei kelios dešimtys asmenų. Kiekvienas turėjo galimybę rinktis, kokią atkarpą norėtų įveikti pėstute – eiti vieną, antrą ar visus tris ratus.

Per 11,5 valandos įveikta 50 kilometrų. Per keletą dienų aukoti panoro nemažai asmenų. Surinkta 1400 eurų paramos, už kurios lėšas bus perkami jaunimo erdvei skirti baldai, kitos jaunimo veikloms vykdyti reikalingos priemonės. Iš projektinių lėšų jau yra suremontuotos jaunimo klubo patalpos – sienos, grindys, lubos, tačiau dar reikia sukurti jaunimui jaukią ir patrauklią aplinką, kurioje jie norėtų leisti laiką.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite