Angle down Atgal

Perspėja: nepalikite skalbimo mašinos be priežiūros – ji gali sprogti

Škotė pasakoja pamaniusi, kad jos namuose sprogo bomba, po to, kai išgirdo gąsdinančiai garsų sprogimą. Pasirodo, kad jį sukėlė skalbimo mašina, sprogusi veikimo metu. 

Glazge gyvenanti Laura Birell liko šokiruota – skalbimo metu sprogo virtuvėje buvusi „Indesit“ firmos skalbimo mašina. Po šio incidento moters virtuvėje pabiro nuolaužos ir šiukšlės, taip pat pasklido dūmai. 

Incidento metu pažeistas skalbimo būgnas, viršutinis skalbimo mašinos dangtis stipriai sulankstytas. Po sprogimo ant grindų pažiro sudužęs stiklas ir suskaldyti plastiko gabalai. 

„Laimei, buvau namuose, nes mano skalbimo mašina sprogo. Jos būgnas į viršų pakilo su tokia jėga, kad išmušė ne tik dangtį, bet ir virš jo buvusį stalviršį. Iš skalbimo mašinos pradėjo rūkti dūmai, galėjo kilti gaisras. Iš elektros lizdo išjungiau skalbimo mašiną ir dėkojau pati sau, kad nebuvau išėjusi iš namų, o tik kitame kambaryje“, – pasakojo moteris. 

Socialiniame tinkle dalindamasi šia istorija moteris nuogąstavo, kad tik sutapimo dėka incidento metu šalia skalbimo mašinos nebuvo jos vaikų, kuriuos sprogimo metu pabirusios nuolaužos galėjo sužeisti. 

L. Birell perspėja kitus nepalikti veikiančio buitinės technikos prietaiso be priežiūros. „Tik per plauką neįvyko daug rimtesnė nelaimė. Jei sprogimo metu nebūčiau buvusi namuose, viskas galėjo supleškėti“, – sakė ji.

Gamintojai tiria, koks gedimas galėjo sukelti tokį galingą skalbimo mašinos sprogimą. 

Pagal Metro.co.uk.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite