Angle down Atgal

Pernai keliuose padaugėjo žuvusiųjų: R. Požėla nepatenkintas tarpinstituciniu bendradarbiavimu

Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla antradienį po susitikimo su susisiekimo ministru Jaroslavu Narkevičiumi teigė, kad ateityje bus siekiama skatinti bendradarbiavimą tarp įvairių institucijų.

„Apšnekėjome tam tikras iniciatyvas. (...) Visų pirma, mūsų abiejų su ministru netenkina esamas tarpinstitucinis bendradarbiavimas tarp policijos, kelininkų, kitų institucijų, dirbančių saugaus eismo srityje, todėl jau aptarėme, kad artimiausiu metu atgims buvę formatai, kai įvairiuose lygiuose policijos pareigūnai, saugaus eismo specialistai kartu su kelininkais kels ir spręs problemas“, – teigė R. Požėla.

Susisiekimo ministro teigimu, pernai padaugėjo žuvusiųjų keliuose.

„Su apgailestavimu turime konstatuoti, kad 2019 metais žuvusiųjų skaičius (keliuose. – ELTA), palyginus su 2018 metais, padidėjo. Turėtume peržiūrėti, kur kokias veiklas turėtume patobulinti. Susisiekimo ministerija turi paruošusi projektą „Nulinės vizijos“. Tai reiškia, kad iki 2050 metų bus siekiama nulio žuvusiųjų. Tai ilgalaikis projektasׅ“, – sakė J. Narkevičius.

Susitikimo metu nutarta teikti ministrui pirmininkui Sauliui Skverneliui siūlymą atnaujinti Eismo saugumo tarybos sudėtį, kad ji imtųsi koordinacinio vaidmens tarpinstituciniame bendradarbiavime.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite