Angle down Atgal

Pergalingas Šiaulių kovotojo debiutas tarptautiniame MMA turnyre

Pasaulyje sparčiai populiarėjant mišrų kovos menų (MMA) sportui, daugėja ir aukšto lygio turnyrų Lietuvoje. Vienas tokių turnyrų vyko birželio 18 dieną, Tauragės vasaros estradoje, kuriame savo jėgas išmėginti buvo pakviestas jaunasis Šiaulių kovinio sporto talentas Justinas Gedminas.

Bushido Summer Fight the Iron X turnyras - vienas didžiausių dvikovinio sporto renginių Lietuvoje, kuriame dalyvauja patys pajėgiausi kviestiniai kovotojai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Moldovos, Sakartvelo bei Ukrainos. Mūsų miesto kovotojas Justinas Gedminas buvo pakviestas debiutuoti tokio lygmens renginyje pagal pusiau profesionalų taisykles svorio kategorijoje iki 72 kilogramų prieš atstovą iš Kauno.

„Sunkiai ruošiamės šiai kovai ir įdėjome daug darbo tiek stovėsenoje, tiek imtynėse. Jau prieš kovą žinojome, ko tikėtis ir koks bus mūsų planas ją laimėti“, - sakė Justinas ir jo treneris S. Garbenis.

Šiaulietis puikiai pradėjo kovą efektingais kojų spyriais ir rankų smūgiais. Ilgai netrukus kova persikėlė į parterį (kovą gulint), kur po sėkmingo rankos laužimo Šiaulių ir vietinių žiūrovų džiaugsmui kova buvo užbaigta pergalingai pirmajame raunde.

„Mums tai tik pradžia. Sieksime didžiausių pergalių ir titulų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Komandos vardu norime padėkoti Šiauliams ir artimiesiams už didžiulį palaikymą, imtynių treneriui Renatui už pagalbą besiruošiant šiai kovai“, - po kovos kalbėjo Justinas.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite