Angle down Atgal

Per tris paras gesinti 66 gaisrai, žuvo vienas žmogus

Per praėjusias tris savaitgalio paras ugniagesiai šalyje 66 kartus vyko gesinti gaisrų ir atliko per 80 gelbėjimo darbų.

Viename gaisrų žuvo vienas žmogus, kituose trys gyventojai traumuoti, vienas - išgelbėtas, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Sekmadienį, apie pusę dviejų nakties, gautas pranešimas, kad Vilniuje, Pylimo gatvėje, iš gyvenamojo namo rūsio veržiasi dūmai.

Atvykę ugniagesiai iš rūsio išnešė sąmonę praradusį apie 60-ies vyrą ir perdavė medikams. Deja, medikai konstatavo jo mirtį. Gaisro metu rūsyje išdegė sandėliukas. Įvykis tiriamas.

Penktadienį, apie pusę keturių dienos, Vilniuje, Vaikų gatvėje, viename iš butų daugiabutyje ant viryklės prisvilo maistas. Ugniagesiai iš dūmuose skendėjusio buto išvedė 53-ejų moterį, kuri buvo perduota medikams ir išvežta į ligoninę.

O apie pusę aštuonių vakaro Šiauliuose, Plungės gatvėje, gyvenamojo namo įrengtoje katilinėje įvyko sprogimas dėl garų koncentracijos, kai vyras nešė bakelį su acetonu. Iki atvykstant ugniagesiams, gaisrą užgesino pats savininkas.

Sprogimo metu 58-erių vyras smarkiai apdegė rankas, kojas ir veidą. Nukentėjusysis po medikų apžiūros išvežtas į ligoninę.

Sekmadienį, apie pusę dvyliktos dienos, gaisras kilo Kaune, Taikos prospekte, viename iš butų daugiabutyje penktajame aukšte. Iki atvykstant ugniagesiams pagyvenusi buto savininkė buvo išvesta ir perduota medikams. Buto virtuvėje sudegė šaldytuvas, apdegė virtuvė, aprūko butas.

Ankstų sekmadienio rytą Šilutės rajone, Aušros gatvėje, iš dūmuose skendėjusio buto daugiabutyje ugniagesiai išvedė sąmoningą 43-ejų metų vyrą. Jis medikų pagalbos atsisakė. Ugnis nuniokojo dalį kambario grindų.

Penktadienį, apie 16 val., Biržuose, Užubalių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Sudegė pastatas ir viduje buvę namų apyvokos daiktai. Nuo ugnies apsaugotas prie pastato priblokuotas statinys ir gyvenamasis namas.

Apie 20 val. Kaune, Užnerio gatvėje, prie gyvenamojo namo priblokuotame garaže degė lengvasis automobilis „Mersedes-Benz E270“.

Gaisro metu išdegė automobilio salonas, bagažinės skyrius. Taip pat apsilydė ir deformavosi garažo lubų dailylentės ir jo vartai. Aprūko gyvenamojo namo patalpos.

Vėlų penktadienio vakarą gaisras kilo Šilutėje, Tenenio gatvėje, ūkiniame pastate įrengtame garaže. Iki atvykstant ugniagesiams, gyventojai traktoriumi ištraukė automobilį „Volvo S40“ iš garažo ir jį gesino milteliniais gesintuvais.

Gaisro metu aprūko garažo sienos ir lubos. Sudegė namų apyvokos daiktai. Iš garažo ugniagesiai išnešė tris dujų balionus.

O sekmadienio naktį, apie trečią valandą, Jurbarko rajone, Dainių II kaime, gyvenamojo namo kieme, atvira liepsna degė automobilis „Audi A6“.

Sudegė automobilis, bet nuo ugnies spėta apsaugoti už 3 m esančią vasaros virtuvę. Manoma, kad tai buvo tyčinis padegimas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite