Angle down Atgal

Per pasalą Kuršėnuose aplinkosaugininkai sulaikė grupę asmenų, nelegaliai žvejojusių tinklu

Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavę pranešimą neteisėtą žvejybą apie Šiaulių rajone Kuršėnuose, sulaikė agresyviai nusiteikusius ir įtariamai neblaivius tinklą pastačiusius asmenis.

Nuvykę į vietą aplinkosaugininkai pastebėjo vartojančių alkoholį ir triukšmaujančių asmenų grupę. Apžiūrėjus Ventos upę, buvo pastebėtas tinklas, todėl nuspręsta atlikti pasalą.

„Nors minėti asmenys pasišalino, tačiau numanėme, kad jie sugrįš vakare. Ilgai netrukus pastebėjome sugrįžusius 8 įtariamai neblaivius, asmenis. Pastebėję aplinkosaugininkus 4 iš  asmenų grupės bandė priešintis aplinkosaugininkams, bet buvo sulaikyti“, – sakė Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Edvinas Čepaitis.

Kadangi pažeidėjai atsisakė pateikti asmens dokumentus buvo iškviesti policijos pareigūnai, kad būtu nustatytos asmenų tapatybės.

Keturiems pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai. Už neteisėtą žvejybą draudžiamu žvejybos įrankiu teks susimokėti baudą nuo 120 iki 300 eurų, taip pat paimtas tinklas.

Aplinkosaugininkai primena, kad pagal Aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės įstatymo 54 str. 2 d. fiziniai ir juridiniai asmenys privalo sudaryti visas sąlygas, būtinas aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams aplinkos apsaugos valstybinei kontrolei vykdyti ir paklusti aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnų teisėtiems reikalavimams.

Primename, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti telefonu 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite