Angle down Atgal

Per pasalą aplinkosaugininkai sulaikė du asmenis, nelegaliai žvejojusius tinklu

Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Vilniaus gyvosios gamtos inspekcijos pareigūnai, turėdami informacijos apie neteisėtą žvejybą tinklais, prie Spėros ežero, Širvintų rajone, surengė pasalą. Sulaikyti du asmenys, nelegaliai žvejoję tinklu.

„Gavę informacijos apie tai, kad asmenys draudžiamais įrankiais žvejoja šiame ežere, su kolegomis organizavome pasalą. Pasislėpėme netoli ežero pakrantės ir laukėme, laukimas pasitvirtino, pirma pastebėjome vieną asmenį, po kelių minučių iš paskos su dviračiu atvažiavo ir kitas.

Asmenys iš seno tvarto pasiėmė irklus, nuėjo prie ežero, įlipo į valtį ir išplaukė į ežerą. Buvo kiek neįprasta, nes saulė buvo patekėjusi, dažniausiai tokie asmenys veikia tamsesniu paros metu. Asmenys išsitraukė tinklą, grįžo į krantą, tuo metu juos ir sulaikėme“, – pasakojo Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos vyr. specialistas Šarūnas Žulys.

Laiku sulaikyti asmenys žuvų sugavę nebuvo ir šį kartą žalos gamtai padaryti nespėjo. Vienas iš sulaikytų asmenų aplinkosaugininkams yra žinomas, nes už panašius pažeidimus buvo baustas jau ne vieną kartą. Asmenims surašyti administracinio nusižengimo protokolai, paimtas tinklas ir plastikinė valtis.

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite