Angle down Atgal

Per Lietuvą keliauja audra: užfiksavo į pastatą trenkusį žaibą ir krušą

Kai kuriuos Lietuvos rajonus jau aplankė stiprus lietus ir vėjas, perkūnija ir žaibai ar netgi kruša. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas įspėja, kad audra šalyje siautės iki vidurnakčio, vietomis kils škvalas.

Iš socialinio tinklo Facebook puslapyje „Orai ir klimatas Lietuvoje“

Socialiniuose tinkluose žmonės dalijasi audros nuotraukomis iš Druskininkų, Alytaus, Lazdijų, Vilniaus, Jonavos, Klaipėdos rajonų. Šiuo metu krituliai žengia į šiaurės rytus.

Ramoniškių k. (Vilkaviškio r.) gyventojas užfiksavo, kaip audros metu į pastatą trenkė žaibas. Šiandien 16.32 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad tame pačiame kaime dega grūdų sandėlys.

Iš socialinio tinklo Facebook puslapyje „Orai ir klimatas Lietuvoje“

Trakuose liūtis paskandino gatves, Alytuje - prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelę ir parduotuvės prieigas.

Tuo tarpu Vilnių pasiekusi stipri liūtis didesnės žalos nepadarė – sunkiau pravažiuojamos buvo vos kelios gatvės, BNS informavo savivaldybės įmonė „Grinda“. „Grindos“ atstovas Egidijus Steponavičius sakė, kad eismo sutrikimai buvo fiksuoti T. Narbuto gatvėje, laikini sutrikimai vis dar tęsiasi Verkių-Lakūnų gatvės sankryžoje. Pasak E. Steponavičiaus, „Grindos“ ekipažai šeštadienio vakarą budėjo, kad žmonės neužvažiuotų į užtvindytus ruožus. Kelioliką minučių trukęs stiprus lietus sostinėje prasidėjo apie 19 val.

Žmonės raginami būti atidūs, saugoti save ir savo turtą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite