Angle down Atgal

Per išpardavimus internetu išleista 5 mln. eurų

Per vadinamuosius juodojo pirmadienio ir kibernetinio pirmadienio išpardavimus atlikta mokėjimų už beveik 5 mln. eurų, rodo elektroninių mokėjimų sistemos „Paysera” duomenys.

Kaip teigiama pranešime, palyginti su pernai metais, šie skaičiai per juodąjį penktadienį išaugo daugiau nei 50 proc., o per kibernetinį pirmadienį – daugiau nei 62 proc.

Penktadienį, anot pranešimų, atlikta mokėjimų už beveik 3 mln. eurų – tai yra beveik perpus daugiau nei pernai metais. Pirmadienį išleista suma siekia beveik 2 mln. eurų, tai 62 proc. daugiau nei pernai.

Šiais metais penktadienį pervedimų kiekis siekia beveik 47 tūkst. vienetų ir tai yra beveik 54 proc. daugiau nei pernai metais. Pirmadienį atlikta daugiau nei 34 tūkst. mokėjimų, t. y. 13 tūkst. mažiau, palyginti su penktadieniu.

Tiek pernai, tiek šiemet vidutinė suma, išleidžiama vienam mokėjimui, per juodąjį penktadienį siekė 63 eurus. Per kibernetinį pirmadienį vidutiniškai vienu mokėjimu išleista 57 eurai, pernai vidutiniškai ši suma buvo 55 eurai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite