Angle down Atgal

Per Atvelykį kurortą nuklojo šiukšlės…

Saulėtą ir šiltą sekmadienį Birštono kurortas sulaukė lankytojų antplūdžio: buvo užpildytos visos mieste esančios automobilių stovėjimo aikštelės, pritrūko stovėjimo vietų ir prie „Norfos“ prekybos centro.

Vietiniams nebuvo kur iškišti nosies, žmonės, atvažiavę su šeimomis, pasklido po visas miesto erdves, mėgavosi geru oru, Nemuno vaizdais, aktyviomis pramogomis.

Tačiau mieste besilankiusiam Artūrui labiausiai įstrigo perpildytos šiukšliadėžės, aplink jas išmėtytos šiukšlės, naudotais vienkartiniais puodeliais nuklotos žaliosios vejos. Pasidalinęs šiais vaizdais su redakcija, jis konstatavo, kad Birštono kurortas dar nėra pasiruošęs sezonui ir lankytojų antplūdžiui.

„Tai gal laikas susiprasti ir pasirūpinti talpesnėmis šiukšliadėžėmis? Ar man eiti ir ieškoti, kurios tuščios. Jei ponai sėdi ir nemato, kad reikia reguliariai tvarkytis, ar aš dėl to kaltas?“ – replikavo kurorto lankytojas, pridurdamas, kad kiekvienai problemai yra sprendimo būdas: arba reikia atitinkamai perorganizuoti darbą, arba pasirūpinti talpesnėmis šiukšliadėžėmis, arba uždaryti kavines bei neparduoti kavos išsinešimui.

Birštono miesto tvarkymo tarnybos direktorius Algirdas Kederys pirmadienį sakė, kad kurorto gatvės po savaitgalio jau sutvarkytos, šiukšlės surinktos ir išvežtos.

Visgi jis pripažino, kad kurortas tokios lankytojų gausos ir tokių kiekių paliktų šiukšlių nesitikėjo, jo teigimu, „meškos paslaugą“ padarė ir mieste šeimininkaujantys kirai bei katės, kurie iš pusiau atvirų šiukšliadėžių aplinkui ištampė maisto likučius.

Švara miesto gatvėse ir skveruose rūpinasi 18 valytojų. A.Kederys pažadėjo, kad po šio „šoko“ tarnybos valytojų darbas bus organizuojamas ir savaitgaliais, jų bus prašoma šiukšles surinkti ir šiukšliadėžes ištuštinti dažniau. Tačiau, anot jo, problemai spręsti reikia kompleksinių priemonių, jos šią savaitę bus aptartos su savivaldybės viešosios tvarkos specialistu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite