Angle down Atgal

Penktadienio horoskopas: kokį savaitgalį žada žvaigždės?

Ilgai lauktas savaitgalis ir vėl čia. Norite sužinoti, kaip jums baigsis darbo savaitė ir koks savaitgalis jūsų laukia? Jūsų horoskopas turi atsakymus.

 

Avinas

kovo 21 d. – balandžio 20 d.

Viskas gali klostytis ne taip, kaip tikėjotės ir tai iš dalies lemia nenumatyti įvykiai. Taip pat gali būti, kad jausitės pavargę ir suirzę. Pailsėkite ir ramiai pabūkite, nepulkite šiandien atlikti visų savo susigalvotų darbų.

Jautis 

balandžio 21 d. – gegužės 21 d.

Artėjant savaitgaliui jausitės energingi ir būsite geros nuotaikos. Geras nusteikimas turėtų neapleisti visą savaitgalį. Savaitgalį leiskite ramiai ir su šeima, visi jūsų planai ir idėjos savaitgaliui turėtų puikiai pavykti. 

Dvyniai

gegužės 22 d. – birželio 21 d.

Kuo labiau bandysite laikytis savo plano, tuo mažiau jums išeis tai padaryti. Savaitgaliui geriau nieko per daug neplanuokite, kartais spontaniškos idėjos būna pačios geriausios.

Vėžys

birželio 22 d. – liepos 23 d.

Savaitės pabaigoje būsite kaip niekada geros nuotaikos, pajusite norą išbandyti kažką naujo. Nesipriešinkite ir atsipalaiduokite, pasitikėkite savo jausmais. Nauji įspūdžiai ir patirtys suteiks daug gerų emocijų ir kitai savaitei.

Liūtas

liepos 24 d. – rugpjūčio 23 d.

Žiūrėdami filmus ar serialus, kurie skatina jus tikėti savo galimybėmis, galite būti įkvėptas keisti savo gyvenimą. Tačiau būkite atsargūs su pinigais, šis savaitgalis liūtams nėra palankus įsigyti itin brangius pirkinius.

Mergelė

rugpjūčio 24 d. –  rugsėjo 23 d.

Viskas slys iš rankų, o darbai šiandien vyks ne pagal jūsų norimą planą. Nors jausitės pikti, pavargę ir suirzę dėl nesėkmių, stenkitės per daug visko neimti į galvą, o pailsėti šį savaitgalį. Be jūsų pasaulis tikrai nesugrius.

Skorpionas

spalio 24 d. – lapkričio 22 d.

Stenkitės per daug neskubinti įvykių, tegul viskas klostosi sava vaga. Nors norėsite pagreitinti įvykius, tačiau to geriau nedaryti, nes galite viską sugadinti. Pailsėkite ir ramiai praleiskite savaitgalį, bus puikus metas užsiimti savo mėgstama veikla.

Šaulys

lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.

Jūsų mintyes gali suktis įvairios idėjos, tačiau kol kas galbūt neturėsite energijos jų įgyvendinti. Vietoj to, geriau užsiimkite kūrybiniu pomėgiu arba skirkite laiko atsipalaidavimui. Nebijokite pasikliauti savo jausmais ir nuojauta.

Ožiaragis

gruodžio 22 d. – sausio 21 d.

Dvejosite dėl savo santykių ir tai jums gali neduoti ramybės visą savaitgalį. Geriau per daug apie tai negalvokite, tegul viskas aprimsta, atsiplaiduokite ir pailsėkite. Problemas palikite kitos savaitės pradžiai. 

Vandenis

sausio 22 d. – vasario 19 d.

Šį savaitgalį bus palankus metas pradėti naujus, bet vis atidedamus darbus. Išnaudokite visas savo galimybes ir mažiau klausykite ką sako aplinkiniai. Net jeigu naujų darbų pradžia bus sunki ir ilga, nepergyvenkite, geriau susikoncentruokite, o vėliau leiskite sau pailsėti ir atsipalaiduoti. 

Žuvys

vasario 20 d. – kovo 20 d.

Jei reikės šį savaitgalį priimti svarbų sprendimą – neskubėkite. Gali būti sunku suvokti visą situaciją aiškiai. Geriau neklauskite kitų nuomonės ir patarimo, viską spręskite patys. Po sunkių priimtų sprendimų jausitės išsekę ir pavargę, leiskite sau pailsėti ir ramiai praleisti savaitgalį. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite