Angle down Atgal

„Pedofilų medžiotojai“ patys stojo prieš teismą (vaizdo įrašas)

Pedofilų identifikacija ir viešinimu užsiimančio judėjimo nariai teisiami už tai, kad vieną įtariamąjį sumanė nubausti savaip.

Neformalus judėjimas „Plėšrūnų demaskavimas“ („Predator Exposure“) veikia visoje Jungtinėje Karalystėje, jo nariai įvairiose interneto pokalbių svetainėse ieško galimų pedofilų, o tuomet juos apgaule išvilioja į susitikimus, filmuoja ir įrašus viešina.

Žmones, turinčių lytinių nukrypimų ir siekiančių sekso su vaikais judėjimo nariai nori parodyti ne tik visuomenei, bet ir atkreipti policijos dėmesį.

Taip vadinamieji „pedofilų medžiotojai“ pasielgė ir Leeds mieste – vienas grupės narys apsimetė 14 metų berniuku ir susirašinėjo su vyru, kuris norėjo susitikti su vaiku net žinodamas jo amžių ir tarėsi su juo dėl sekso.

Kai vyras atėjo į parduotuvę, buvo demaskuotas. Jį grupuotės nariai jėga išvedė laukan, o vėliau uždarė viename name, mušė jį.

Visa tai įvyko 2018-ųjų vasarą.

Šių metų sausį grupės nariai savo teisingumą įvykdė dar vienam vyrui.

Kai nukentėjusieji kreipėsi į policiją, tyrimas dėl kūno sužalojimų ir neteisėto laisvės atėmimo buvo pradėtas „Plėšrūnų demaskavimas“ narių atžvilgiu, o byla perduota Leedso Karūnos teismui.

Kaltinimai pareikšti Phillipui Hobanui (43 m.), jo sūnui Jordanui McDonaldui (19 m.). Šie vyrai taip pat įtariami vaiko sukurstymu leistis į veiklą, susijusią su seksualiniais užsiėmimais.

Prieš teismą teko stoti ir jų bendrininkams Jordanui Plainui (26 m.), Deanui Wallsui (52 m.), Kelly Meadows (40 m.) ir Christine James-Roberts (60 m.).

Visi jie savo kaltę neigia.

Bylos nagrinėjamas tęsiamas.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite