Angle down Atgal

Pavojinga tendencija: internautai valgo sugedusią mėsą, kad apsineštų

Žmonės daro pačius keisčiausius dalykus, kad apsisvaigintų – pavyzdžiui, pandemijos metu internautai gyrėsi, kaip apsineša nuo dezinfekcinio skysčio. Tačiau tokio svaiginimosi būdo, kurį dabar sugalvojo užsieniečiai, tikriausiai dar negirdėjote.

Jie valgo žalią sugedusią mėsą. Taip, perskaitėte teisingai. Pasirodo, pasaulyje yra keli žmonės, kurie mano, kad kelių metų senumo mėsos gabalą galima suvalgyti ir nuo jo apsinešti.

Dar 2017-aisiais „YouTube“ platformoje vartotojas vardu „sv3ige“ įkėlė vaizdo įrašą, kuriame sumontavo save visus metus valgantį žalią mėsą. Jis ją vadino „aštria“ ir „nelabai skania“, tačiau patvirtino, kad nuo šio maisto tikrai galima apsvaigti. Beje, internautas tokią mėsą pavadino „high meat“ – apsinešimo mėsa. Beje, žalią mėsą jis jau valgo ketverius metus iš eilės.

Visai neseniai panašiais išgyvenimais pasidalijo ir vienas „Twitter“ vartotojas: „Draugas vakar mane įtikino pavalgyti žalios sugedusios mėsos ir jausmas iš tiesų buvo labai geras. Tai labai įdomu, nes visi žmonės galvoja, kad tai beprotiška.“

Internauto teigimu, jam mėsos skonis patiko ir jo nesupykino. Tiesa, jis nerekomenduoja kitiems valgyti supuvusios mėsos.

Portalas „IFL Science“ skelbia, kad yra nedidelis, bet svarbus skirtumas tarp fermentuotos ir supuvusios mėsos – pastaroji turi daugybę kenksmingų bakterijų, kurios gali atsidurti žarnyne ir sukelti sunkų apsinuodijimą. Tuo tarpu fermentavimo būdu konservuota mėsa yra saugi vartoti, tačiau ją reikia mokėti paruošti, o apsvaigti nuo jos tikriausiai nepavyks.

Sveikatos specialistai prašo žmonių nesekti interneto žvaigždžių pavyzdžiu – galite sunkiai susirgti!

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite