Angle down Atgal

Pavasario stiliaus būtiniausi

Kaip nepasiklysti mados džiunglėse šį pavasarį, kai pasibaigus šalčiams norėsis kuo greičiau atsikratyti šiltų ir sunkių žiemos rūbų? Kas tinka iš praėjusių metų šiltojo sezono, ką įsigyti, norint susikurti šio pavasario madingiausią įvaizdį?

Visos rūbų spintos atnaujinti tikrai nereikia! Juk tai ir labai nenaudinga finansiškai, ir neekologiška! Be to, svarbu galvoti, kas tinka ir patinka jums, kas tinka jūsų figūrai, todėl aklai perimti visų naujų tendencijų nereikia! Užtenka kelių naujų detalių, galbūt aksesuarų, o gal tiesiog iš turimų rūbų susikurti naują, netikėtą derinį. Idėjų galima semtis ne tik stebint aukštosios mados pristatymus, bet ir iš gatvės mados, nes būtent gatvėje atsiskleidžia tikrosios mados tendencijos!

Taigi, 2018 metų pavasario tendencijos! Išsirinkite, kas tinka ir patinka būtent jums!

Stilius. 9 dešimtmetis. Idėjų semkitės iš 9-ojo dešimtmečio serialų, princesės Dianos įvaizdžių. Tai gali būti išryškinti pečiai, masyvesni aksesuarai ar vienos spalvos kostiumas.

Aksesuarai. Sagės, masyvūs auskarai ir įdomūs akiniai (katės, apvalūs arba siauri), labai madingi diržai, išryškinantys liemenį. Rankinės – ir didelės, ir mažos, nešiojamos kelios vienu metu!

Apranga. Laisvos kelnės, švarko ir kelnių kostiumas, midi sijonų ir suknelių ilgis, pieštuko formos sijonas, bet ilgesnis, minėto midi ilgio, ir dominuojanti viena viso rūbų derinio spalva. Pernai metų topą – apnuogintus pečius, keiča išryškinta pečių linija. Taip pat 9-ojo dešimtmetį labai populiarus vienas apnuogintas petys (prisiminkite Karoliną Meschino per M.A.M.A. muzikos apdovanojimus!).

Spalvos. Pernykštę žalią -- spalvą karalienę, keičia ryški violetinė (ultravioletinė), raudona, geltona, taip pat pasteliniai atspalviai, permatomos medžiagos, blizgesys ir languoti audiniai.

Taigi kiekviena ras tai, kas tiks labiausiai! Trumpų suknelių ar kelių ilgio pieštuko sijonų tikrai nereikia išmesti, juk tai klasika, kuri dar tikrai grįš! Trumpus sijonėlius ar sukneles galite derinti su kelnėmis – taip susikursite madingą ir įdomų įvaizdį.

Avalynė. Pelenės bateliai, blizgi arba ryški avalynė, įsipiriami žemakulniai.

Detalės. Nebūtina skubėti įsigyti daugybės naujų rūbų ir aksesuarų, turimus rūbus galima papildyti naujomis, galbūt net jau turimomis detalėmis ar aksesuarais. Švarkus, sukneles ir megztukus puoškite sagėmis – jos labai madingos, derinkite kelias vienu metu (idėjų galite semtis iš klasikos – jas labai mėgo Coco Chanel), jei mėgstate rankdarbius, megztukus ar palaidines galite papuošti dirbtiniais perlais – tai labai madinga! Dar keli mados klyksmai – kutai ir splunksnos – jomis dekoruojama viskas: nuo avalynės, diržų, suknelių iki auskarų, vėrinių ir galvos aksesuarų. Jei visgi norite įsigyti kokią nors madingą smulkmeną, tai gali būti sagė arba vėrinys su kutu! Beje, kutus ir sages galite segti ir į rankines!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite