Angle down Atgal

Pavasarį Etaplius.lt ir skaitytojai praleido aiškindamiesi „Kas naujo“

Šis pavasaris Etaplius.lt komandai ir skaitytojams buvo kupinas žinių, patarimų, malonių susitikimų ir augimo. Visus tris pavasario mėnesius kartu su partneriais vykdėme projektą „Kas naujo“, kurio metu ekspertai atsakė į skaitytojų klausimus kaip sutaupyti pinigų, susitvarkyti namus ir pasiruošti pavasariui, o partneriai pristatė aktualiausias naujienas jūsų namams ir buičiai.

Kartu su skaitytojais visą pavasarį buvo, bendravo ir konsultavo patyrusi specialistų komanda. Finansų ekspertė Sandra Lubienė atsakė į svarbiausius klausimus apie jūsų pinigus ir protingą jų panaudojimą, taupymą bei investavimą.

Jurga Mikelionienė, jogos ir aerobikos trenerė, irklenčių sporto mėgėja, besidominti mitybos klausimais atsakė į klausimus, susijusius su sportu, mityba, sveika gyvensena.

Jau 22 metus gide bei kelionių vadove dirbanti Ilona Gričialauskaitė atsakė į klausimus, susijusius su turizmu.

Interjero dizainerių komandos „ERDVĖS“ atstovės Justė Porakė ir Eglė Balčytė sulaukė klausimų, susijusių su namų interjeru.

Instagram knygų tinklaraštininkė Lilija, labiau žinoma „Lilit istorijos“ vardu, šį pavasarį pristatė kas naujo knygų pasaulyje.

JUPOJA statybos projektų padalinio specialistai pataė visomis temomis apie namų statybą ir remontą.

Visą pavasarį projekto #kasnaujo rėmėjai ir partneriai dalinosi aktualia ir naudinga informacija skaitytojams.

„Eglės sanatorija“ dalinosi informacija apie sanatorinį gydymą, pasakojo apie siūlomas sveikatinimo programas, procedūras, LIVE transliacijos metu išsamiai atsakė į skaitytojų klausimus. Video galima peržiūrėti čia.

„Ruukki stogų“ ekspertai pristatė ne tik stogų tendencijas, bet ir kalbėjo apie stogo ilgaamžiškumą, saugos elementus, kaip ir ką pasirinkti, kad stogas tarnautų ilgus metus ir būtų patvarus. Pokalbį su „Ruukki stogai“ rinkodaros vadovu Baltijos šalims Mantu Grigaliūnu galite peržiūrėti čia.

Projekto partneriai „Rezus“, „Ebitum“, „Baltik vairas“, „Baltijos Amerikos klinika“ ir kt. taip pat dalinosi specialiais pasiūlymais skaitytojams, kvietė dalyvauti žaidimuose, dalinosi vertingais patarimais.

Visus straipsnius galite rasti čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite