Angle down Atgal

Pavasarį – dėmesys namams: svajonių erdves sukurti padeda „Jupojos statybinės medžiagos“

Pavasarį su bundančia gamta pamažu „bundame“ ir patys. Vis dažniau džiuginanti saulė ir šylantys orai įkvepia tvarkytis bei atsinaujinti, todėl šiuo metų laiku kaip niekad daug dėmesio skiriame namams ir jų aplinkai. Tačiau kartais ieškodami prekių namams, daržui ar sodui susiduriame su iššūkiais – parduotuvės būna didelės ir nepatogios, sunku orientuotis, nerandame norimo daikto.

Greitai 25-ąjį veiklos jubiliejų švęsianti UAB „Jupojos statybinės medžiagos“ per tiek metų sukaupė pakankamai patirties, todėl puikiai supranta, kad klientui svarbiausia yra patogumas, aiškumas bei kokybė. Todėl statybinėmis medžiagomis, betono gaminiais, apdailos, santechnikos, elektros, įrankių, dažų bei sodo ir daržo prekėmis prekiaujanti įmonė stengiasi užtikrinti, jog iš plataus prekių asortimento žmonės greitai ir lengvai išsirinktų viską, ko tik reikia vienoje vietoje.

Pavasarį – klientų antplūdis

Bendrovės „Jupojos statybinės medžiagos“ vadovas Aurelijus Venckus pastebi, kad pavasarį klientų iš tiesų visada pagausėja, o dažniausiai žmonės dairosi prekių namų statybai, remontui, sodui bei daržui.

„Prekybos statybinėmis medžiagomis sektoriuje ypač ryškus sezoniškumas. Pavasarį, atšilus orams jaučiame pirkėjų pagausėjimą, nes prasideda ne tik statybų, bet ir aplinkos tvarkymo bei sodo darbai. Pagrindinės prekės, kurių šiuo metu dairosi pirkėjai yra susiję su augalų priežiūra: balinimu, genėjimu, tręšimu, sodinimu, taip pat aplinkos tvarkymo įrankiai, tokie kaip kastuvai, grėbliai, aeratoriai, pjūklai, sekatoriai, dažymo priemonės, tvirtinimo elementai bei stambios statybinės medžiagos“, – pasakoja A. Venckus.

Visų šių prekių pasiūla itin didelė, tad kaip žmogui nepasiklysti ir lengvai rasti tai, ko ieško? Pasak A. Venckaus, svarbiausia užtikrinti, kad pirkėjui būtų patogu. Apie tai pirmiausiai galvota ir „Jupojos statybines medžiagas“ perkeliant į naujas patalpas. Nors įkurtuvių nuotaikas tuomet aptemdė prasidėjusi COVID-19 pandemija, klientai jau spėjo pajusti ir įvertinti jų privalumus.

„Didžiausias naujų patalpų, esančių Sodo g. 26 Šiauliuose, privalumas – tai patogumas pirkėjui. Naujame prekybos centre apjungėme net keturiuose skirtinguose pastatuose buvusius įrankių, dažų, sodo, santechnikos, elektros ir apdailos prekių skyrius“, – naujomis patalpomis džiaugiasi įmonės vadovas.

Dabar pirkėjams nebeliko nepatogumo darganotu oru vaikščioti tarp pastatų ir visas reikiamas prekes gali rasti po vienu stogu. Naujose patalpose didesnės patogesnės prekių ekspozicijų galimybės bei pateikiamas platesnis prekių asortimentas. Šalia prekybos centro įrengta patogi didelė automobilių parkavimo aikštelė su galimybe apsipirkimo metu pakrauti elektromobilį.

Apsipirkti neiškėlus kojos iš namų – misija įmanoma

Prasidėjus pandemijai, internetinė prekyba daugeliui žmonių tapo tikru išsigelbėjimu. Žmonės greitai suprato, jog tai itin patogu, tad net ir virusui traukiantis mielai perka ne fizinėse parduotuvėse, bet internetu. Šį klientų poreikį pastebėjo ir „Jupojos statybinės medžiagos“, todėl savo elektroninei parduotuvei skiria itin daug dėmesio.

Elektroninėje parduotuvėje www.jupoja.lt pirkėjams siūlomas itin platus prekių asortimentas. Be to, siūloma pirkti prekes pigiau nei fizinėse parduotuvėse. Ypač lanksčios pristatymo sąlygos ne tik smulkiems daiktams, bet ir kroviniams, kurie yra didelių gabaritų. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje.

Anot A. Venckaus, pirkėjai labai vertina tai, jog apsipirkimas internetu padeda taupyti ne tik laiką, bet ir pinigus.

O kad būtų dar patogiau, užsakytas prekes darbuotojai nemokamai pakrauna į kliento transporto priemonę. Taip pat galima formuojant užsakymą nurodyti atsiėmimo vietą ir atsiųsti transportą prekių paimti. Pristatymas – labai greitas, retai užtrunka ilgiau nei 48 valandas. Pirkėjai nuolat informuojami apie užsakymo eigą, todėl gali matyti, ar siunta dar ruošiama, ar jau keliauja, kada yra pristatyta.

Be to, kiekvieną mėnesį galima pavartyti akcijų leidinį, taip pat ir virtualų, bei išsirinkti norimų prekių už dar patrauklesnę kainą.

Interjero dizainerės patarimai ir profesionalų konsultacijos

„Jupojos statybinės medžiagos“ stengiasi ne tik pasiūlyti gausų prekių asortimentą, bet ir padėti pirkėjui susidaryti kuo tikslesnį vaizdą, kaip viena ar kita prekė atrodys realiai žmogaus namuose. Juk, pavyzdžiui, plytelės voniai parduotuvėje atrodo vienaip, o jas įsigijus ir pradėjus klijuoti namuose gali paaiškėti, jog bendras vaizdas žmogui nei tinka, nei patinka.

„Jupojos statybinės medžiagos“ džiaugiasi, kad gali pasiūlyti itin platų vidaus durų bei sienų ir dangų plytelių asortimentą. Apdailos skyriuje įrengta puiki plytelių ekspozicija, kurios dėka pirkėjai gali pamatyti didesnį išklijuotą pasirinkto dizaino plytelių plotą. Neradus tinkamų plytelių iš palaikomo asortimento galima rinktis iš itin plačios užsakomų plytelių ekspozicijos.

Negalintiems apsispręsti mielai padės „Jupojos statybinių medžiagų“ interjero dizainerė, kuri patars ir dėl spalvų, ir dėl faktūrų, ir dėl dizaino pasirinkimo. O norintiems dar tikslesnio vaizdo specialistai gali suprojektuoti 3D patalpos vizualizaciją su pasirinktomis medžiagomis.

Net jei klientas ieško tik smulkmenos, dvejoja ar dėl kažko abejoja, „Jupojos statybinės medžiagos“ yra tas prekybos centras, kur nereikia bijoti kreiptis į konsultantus bet kokiu rūpimu klausimu.

Skiriamas didelis dėmesys pardavėjų kompetencijos ugdymui, nuolat organizuojami mokymai apie parduodamas prekes, jų savybes ir techninius parametrus. Nemaža dalis pardavėjų prekybos centre dirba daugiau nei keliolika metų, tad pirkėjai gali drąsiai jų klausti informacijos ar patarimo. Tiesiogiai bendradarbiaujama su prekių gamintojais ir tiekėjais, tad prireikus konsultantai gali atsakyti ir į sudėtingesnius klausimus.

Greitai ir paprastai – net stambiausių statybų projektų vykdytojams

Prekybos centre galima rasti visko nuo menkiausių smulkmenų jūsų namams, tačiau „Jupojos statybinės medžiagos“ taip pat orientuojasi ir į didmeninę prekybą bei klientus, kurie užsiima stambiais statybų projektais, pavyzdžiui, stato daugiabučius, individualius gyvenamuosius namus ar pastatus įmonėms.

Prekybos centre dirba projektų vadybininkai, kurie padeda projektų vystytojams sukomplektuoti ir užsisakyti prekes su pristatymu tiesiai į objektus.

Stogo dangų vadybininkas teikia stogo matavimo ir stogo dangos komplektacijos apskaičiavimo ir užsakymo paslaugą.

Didesniais kiekiais statybines medžiagas perkantys pirkėjai gali kreiptis į urmo pardavimų vadybininkę geresnės kainos paskaičiavimui bei užsakymo sukomplektavimui ir užsakymui.

Prekybos centrai įsikūrę Šiaurės Lietuvoje: Šiauliuose (Sodo g. 26), Joniškyje (Turgaus g. 10), Naujojoje Akmenėje (V. Kudirkos g. 26), Kelmėje (Raseinių g. 17), Kuršėnuose (Ventos g. 154b) ir Pakruojyje (Vilniaus g. 18). Perkant internetu, prekės pristatomos visoje Lietuvoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite