A. Zavacko nuotr.
Angle down Atgal

Pauliaus Širvio progimnazijos stadione atidarytas vasaros sporto sezonas

Birželio 5 dieną Pauliaus Širvio progimnazijos stadione kunkuliavo aistros ir emocijos, pralaimėjimų kartėlis ir pergalių džiaugsmas – čia vykusioje vasaros sporto sezono atidarymo sporto mėgėjų šventėje tinklinio, futbolo ir krepšinio aikštelėse, po ilgos pertraukos dėl karantino laikotarpiu apribotų fizinio aktyvumo veiklų, aktyviai praleisti laisvalaikį susirinko devyniolika komandų iš Vilniaus, Utenos, Rokiškio, Ignalinos, Visagino ir mūsų rajono fizinio aktyvumo mėgėjai.

Tinklinio aikštelėje dėl apdovanojimų kovojo dvi merginų komandos ir šešios vyrų komandos.

Merginų grupėje tarpusavyje rungtyniavo tik dvi komandos iš Antazavės, tuo tarpu vyrų grupėje vyko atkaklios kovos tarp Ignalinos, Rokiškio, Dusetų ir Zarasų tinklininkų. Varžybų prizininkai paaiškėjo tik po keturias valandas trukusių varžybų.

Sužaidus penkiolika rungtynių tarpusavyje trečiąją vietą su trimis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais užėmė komanda ,„Vietiniai“ iš Zarasų, sidabro medaliais, pralaimėjusi tik vienas rungtynes, pasidabino svečių iš Ignalinos komanda „Pogrindis“.

Be pralaimėjimų tinklinio varžybose žaidė ir pirmąją vietą iškovojo, nuolatiniai mūsų renginių dalyviai, komanda „Turbo puška“ (Dusetos-Rokiškis).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite