Angle down Atgal

Patvirtinta Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 metų veiklos ataskaita

Savivaldybės taryba pritarė Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus veiklos ataskaitai. 139 puslapių apimties dokumente išsamiai apžvelgiama veiklos organizavimas COVID-19 pandemijos metu, įvairių finansavimo programų rezultatai, savivaldybės seniūnijų veikla ir veiklos vertinimo kokybiniai bei kiekybiniai rodikliai.

Pristatydamas Marijampolės savivaldybės administracijos veiklos ataskaitą, direktorius Karolis Podolskis džiaugėsi sudėtingu laikotarpiu įgyvendintais pokyčiais: „2020 metais didžiausias iššūkis visai savivaldybės bendruomenei buvo pandemija ir dėl jos paskelbtas karantinas. Virš 3 tūkstančių susirgimų per visus praeitus metus – tokį krūvį pirmiausia teko atlaikyti Marijampolės medikams ir visai sveikatos sistemai. Pasiaukojamas medikų darbas, socialiai atsakingas verslas, viso viešojo ir privataus sektorių mobilizacija bei didelės marijampoliečių širdys tapo esminiu vilties faktoriumi kovoje su šiuo virusu.

Kovojant su pandemija, nesustojo ir savivaldybės darbų bei projektų įgyvendinimas. Daugiau kaip per pusę sumažinome eiles vaikams patekti į darželius, remontavome 15 švietimo įstaigų, tvarkėme gatves ir šaligatvius, renovavome Pašešupio parką ir Marijampolės moksleivių kūrybos centrą, siekdami didesnio saugumo, įrengėme vaizdo stebėjimo kamerų tinklą, radome sprendimus, kaip užtikrinti pagalbą socialiai pažeidžiamiausiems savivaldybės gyventojams. Šiais metais taip pat laukia dideli darbai: konteinerinių aikštelių visoje savivaldybėje atnaujinimas, gatvių apšvietimo atnaujinimas, tolimesnis švietimo įstaigų tvarkymas ir, be abejo, visų sutelktas darbas ir atsakomybė išvaduojant Marijampolę iš besitęsiančios pandemijos gniaužtų. Būkime sveiki ir stiprūs, su viltimi ir tikėjimu kibkime į šių metų darbus, savo veiklas ir užsibrėžtų siekių įgyvendinimą, o kartu ir toliau kurkime Marijampolę, kurioje visiems patogu bei gera gyventi. Pasiaukojamasmedikų darbas, socialiai atsakingas verslas, viso viešojo ir privataus sektorių mobilizacija bei didelės marijampoliečių širdys tapo esminiu vilties faktoriumi kovoje su šiuo virusu.

Prieš patvirtindami dokumentą, Savivaldybės tarybos nariai domėjosi, kaip sudėtingoje situacijoje pavyko užtikrinti tinkamą socialinių paslaugų teikimą, taip pat detaliau aptarė švietimo, šilumos ūkio, centralizuotai tiekiamo geriamojo vandens kokybės, COVID-19 valdymo aspektus.

Atsakydamas į Tarybos nariams rūpimus klausimus, K. Podolskis pabrėžė, kad gyventojams teikiamų socialinių paslaugų kokybė tikrai nesuprastėjo: „Socialines paslaugas teikiančios įstaigos prisitaikė prie karantino iššūkių. Šiuo, visiems sudėtingu laikotarpiu, džiugina išaugęs savanorių aktyvumas medicinos ir socialines paslaugas teikiančiose įstaigose. Šie žmonės neabejotinai įnešė svarų indėlį užtikrinant, kad karantino metu paslaugos būtų teikiamos kaip įmanoma kokybiškiau ir greičiau“.

Pristatyta ataskaita įvertinta kaip detalus ir išsamus dokumentas, tinkamai apibendrinantis visos Marijampolės savivaldybės administracijos darbo rezultatus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite