Angle down Atgal

Patogus pėsčiųjų takas iki Tyliosios gatvės – jau visai netrukus

Kiekvienais metais miestas ir visa savivaldybė keičiasi, infrastruktūra tvarkoma ir tobulinama. Didelis dėmesys skiriamas ne tik gatvėms ar automobilių stovėjimo aikštelėms, bet ir pėsčiųjų takams.

Savivaldybės meras Povilas Isoda informuoja, kad šiuo metu paprastojo remonto darbai vykdomi Vilkaviškio g. atkarpoje nuo J. Ambrazevičiaus-Brazaičio–Vilkaviškio ir Vokiečių gatvių sankryžos iki Tyliosios gatvės. Čia suplanuotas naujas betoninių trinkelių pėsčiųjų takas, kuris bus pritaikytas ir silpnaregiams ar regėjimo negalią turintiems asmenims. Būsimas pėsčiųjų takas išties reikalingas, nes sudarys sąlygas saugiai ir patogiai pasiekti sodus. Taip pat labai dažnai šiuo taku einančių žmonių tikslas – pasiekti kapines esančias Tyliojoje gatvėje.

„Soduose prie naujųjų kapinių gyvena išties daug žmonių, todėl takas naudojamas praktiškai visą sezoną, tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku. Dabar atliekami tako remonto darbai yra šios teritorijos tvarkymo pradžia. Toliau planuose ­– sumontuoti tako apšvietimą, o kartu apšviesti ir gatvę. Norisi, kad visi įvažiavimai į mūsų miestą būtų tvarkingi ir apšviesti tamsiuoju paros metu“, – apie vykstančius ir būsimus darbus pasakoja savivaldybės meras Povilas Isoda.

Pasak mero vėliau planuojama tvarkyti ir taką Tyliojoje gatvėje iki pat naujųjų kapinių. „Atnaujinus šį pėsčiųjų taką ir taką Tyliojoje gatvėje ateityje yra planų europinio projekto dėka sutvarkyti takus ir Skaisčiūnų miestelyje“, –planais dalijasi meras.

Šiuo metu tvarkomo tako remonto darbai finansuojami savivaldybės biudžeto lėšomis. Tam skirta 91 tūkst. Eur.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite