Prieš ir po @ TV3
Angle down Atgal

Patogi virtuvė, kai visai nėra vietos – misija įmanoma

Šio penktadienio laida „Namų idėja su IKEA“ keliaus į nedidelį į Ugnės butuką, kuriame reikalingi pokyčiai virtuvėje. Kaip sukurti virtuvę kai visai nėra vietos, sprendimų ieškos profesionalai.

Ugnė į sostinę atvyko iš Panevėžio. Baigusi studijas, ji nutarė likti čia gyventi. Ir nors Ugnei dar tik 24 metai, ji jau gyvena nuosavame bute, kurį įsigijo tolėliau nuo Vilniaus centro, kur daug gamtos ir erdvės pasivaikščiojimams su augintiniu Baku.

„Man namai yra ten, kur yra ramu, kur viskas savo. Jeigu norisi su draugais pasibūti, tai mes keliaujame į gamtą ar miestą, o čia daugiau yra mūsų ramybės oazė, kur mes sugrįžtam atsipalaiduoti po dienos darbų, pailsėti ir šiaip su Baku užsiimti savo vakarine veikla, žaidimais ir panašiai“, – pasakojo laidos herojė Ugnė.

Didžiausi pokyčiai reikalingi virtuvėje. Ugnė atskleidė, kad mėgsta gaminti, o dabartinė virtuvė apriboja jos galimybes, nes trūksta vietos maisto ruošimui, indams ir įrankiams laikyti, taip pat nėra vietos patogiai pavalgyti. Negana to, greta įrengtos darbo ir poilsio zonos. Taigi, visai šiai erdvei trūksta patogumo, funkcionalumo ir estetikos.

Tokiems pokyčiams reikalinga profesionali pagalba, tad į nedidelį Ugnės butuką atvyksta profesionali IKEA interjero dizainerė Kotryna. Ji iškart pastebėjo, ką būtų galima patobulinti. Pertvarkydama Ugnės virtuvę, interjero dizainerė ne tik sugebėjo sukurti daugiau vietos maisto gamybai ir pritaikyti patogų valgomojo stalą, bet ir atsižvelgė į laidos herojės meilę gamtai.

Interjero dizainerė Kotryna mažoje virtuvėje pritaikė net kelis gamtą tausojančius sprendimus: kėdes, pagamintas iš perdirbto plastiko, kilimą – iš perdirbtų plastiko buteliukų ir vandenį taupantį maišytuvą. Jo čiaupe įtaisytas aeratorius padeda taupyti vandenį, nemažindamas srovės stiprumo. Ji taip pat įrengė indaplovę, nes taip sunaudojama mažiau vandens nei plaunant indus rankomis.

Kaip interjero dizainerei pavyko funkcionaliai išplanuoti mažą virtuvę ir pritaikyti viską prie herojės Ugnės poreikių? Kokius tvarius sprendimus galite panaudoti ir savo namams? Žiūrėkite penktadienį, 17.55 val. laidoje „Namų idėja su IKEA“ per TV3!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite