Angle down Atgal

Patalynė kūdikiams: svarbiausi tekstilės gaminiai saldžiam mažylių miegui

Patalynė kūdikiams – specialiai mažyliams sukurti, visus saugumo reikalavimus atitinkantys bei savo dizainu tėvus ir vyresnius vaikus džiuginantys tekstilės gaminiai. Patalynė kūdikiams yra vieni reikšmingiausių komfortiško bei ramaus mažylio miego atributų. Tekstilės namų ,,TavoSapnas“ specialistai įvardija svarbiausius tekstilės gaminius, užtikrinančius saldų mažųjų miegą.

Patalynės komplektai kūdikiams

Patalynės komplektai kūdikiams – vieni svarbiausių mažylių miegamojo tekstilės gaminių. Pirmaisiais gyvenimo metais didžiausią dalį laiko mažyliai praleidžia ilsėdamiesi, todėl patalynė kūdikiams neabejotinai gali lemti jų miego kokybę. Dėl šios priežasties antklodės, pagalvės ir patalynės kūdikiams užvilkimai turėtų būti jaukūs, švelnūs, neerzinantys jautrios vaikų odos bei puikiai praleidžiantys orą.

Patalynės komplektus kūdikiams paprastai sudaro pagalvė ir antklodė. Patalynė kūdikiams dažnai gaminama iš natūralių, kokybiškų medžiagų, pavyzdžiui, medvilnės, vilnos ir kt. Tiek patalynės komplektai, tiek užvilkimai dažnai atitinka Oeko-Tex 100 standarto reikalavimus. Tai reiškia, kad šiuo standartu pažymėtoje patalynėje esantys kenksmingų medžiagų kiekiai neviršija leistinų normų ir yra visiškai saugūs mažyliams.

Paklodės

Paklodės – tai dar vienas tekstilės gaminys, reikalingas tėveliams, turintiems mažų vaikų. Paklodės paprastai būna dviejų tipų: su guma ir be jos. Itin praktiškas pasirinkimas tėveliams – neperšlampamos paklodės su guma. Šios paklodės puikiai apgaubia čiužinį, todėl mažyliui miegant ir daug vartantis, jos nenuslysta ir išlieka savo vietoje. Be to, neperšlampamos paklodės su guma apsaugo čiužinuką nuo įvairių dėmių. Neperšlampamas paklodes su guma patogu nuimti ir, esant poreikiui, išskalbti bei naudoti vėl.

Lovytės apsaugėlė

Lovytės apsaugėlė – funkcionalus tekstilės gaminys, padedantis užtikrinti mažyliui saugią aplinką. Kūdikiui augant, jis tampa judresnis ir vis daugiau juda po lovytę. Aktyvesnis mažylis vartydamasis gali užsigauti į medinius lovytės kraštus, todėl minkšta ir tvirta lovytės apsaugėlė – puiki išeitis. Be to, stilinga ir žaisminga lovytės apsaugėlė gali papildyti mažylio kambario interjerą.

Vaikiškas pledas

Vaikiškas pledas – išskirtinėmis savybėmis pasižymintis apklotas, sukurtas specialiai vaikams bei kūdikiams. Vaikiškas pledas – praktiškas pasirinkimas tėveliams, auginantiems mažus vaikus, kadangi šis tekstilės gaminys yra universalaus panaudojimo. Skirtingų rūšių pledai tinkami naudoti vaikų lovelėse, vežimėliuose, keliaujant automobiliu ir pan. Be to, vaikiški pledai gali tapti ne tik patikima apsauga nuo vėsaus oro, bet ir būti naudojami kaip antklodėlės.

Miegmaišiai kūdikiams

Vienu praktiškiausių ir funkcionaliausių tekstilės gaminių mažyliams yra laikomi miegmaišiai kūdikiams. Miegmaišiai kūdikiams – tai „nešiojamos antklodės“, kurios yra sukurtos specialiai kūdikiams ir mažiems vaikams naudoti vietoje tradicinių apklotėlių. Juos galima rinktis ir su rankovėmis ir be rankovių, priklausomai nuo esamos kambario temperatūros ir šilumo poreikio. Miegmaišiai kūdikiams yra ypatingi tuo, jog yra labai patogūs naudoti bei yra visiškai saugūs mažyliams. Miegmaišius kūdikiams yra lengva prižiūrėti, be to, jie gali pasitarnauti skirtingais metų laikais.

Patalynė kūdikiams reikšminga nuo pat pirmųjų mažylio dienų, todėl ją svarbu rinktis atsakingai. Jei ieškote aukštos kokybės, iš natūralių medžiagų pasiūtų patalynės komplektų kūdikiams, paklodžių, lovytės apsaugėlių ir kt. tekstilės gaminių savo vaikams, apsilankykite pirmosios internetinės tekstilės parduotuvės Lietuvoje „TavoSapnas“ interneto svetainėje www.TavoSapnas.lt. Joje rasite itin platų, kruopščiai atrinktą ir nuolat atnaujinamą įvairių spalvų, stilių, dydžių bei kt. reikalingiausių prekių Jūsų mažiesiems asortimentą.


 


 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite