Angle down Atgal

Pasvalyje planuojama statyti Vyčio skulptūrą

Vilniuje, Lukiškių aikštėje, Lietuvos šimtmečio minėjimo proga planuojama pastatyti Vyčio skulptūrą. Šiai skulptūrai išrinkti buvo surengtas konkursas, kurio metu 13 įvairių Vyčio projektų buvo pateikta komisijos vertinimui. Vieną iš šių skulptūrų planuojama pastatyti ir Pasvalyje. 

Praeitą savaitę Pasvalyje lankėsi architektų iš Vilniaus delegacija. Vizito metu buvo apžiūrimos įvairios Pasvalio mieste esančios erdvės, kuriose būtų galima įkomponuoti Vyčio skulptūrą. Netolimoje ateityje į Pasvalio krašto muziejų bus atvežti Vyčio skulptūrų projektai, kartu su vizualizacijomis, kur šios skulptūros galėtų stovėti, ir visa tai bus pateikta gyventojų svarstymui bei balsavimui.

Buvo apžiūrėtos ne tik potencialios skulptūros vietos, bet kartu ieškoma sprendimų ir kitoms Pasvalyje esančioms erdvėms: buvo kalbėta apie Pasvalio 500 metų jubiliejui statytą paminklą bei Lėvens–Svalios upių santakos atnaujinimą, svarstyta ir aptarta Pasvalio kultūros ir poilsio parko rekonstrukcija bei kitų žaliųjų zonų tvarkymas. Taip pat buvo aplankytas ir Pasvalio krašto muziejus bei susipažinta su Pasvalio krašto istorija ir savitomis tradicijomis.

 

Pasvalio rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite