Angle down Atgal

Paskolos verslui palankiomis sąlygomis ir daugiau jokių kliūčių Jūsų verslo augimui

Lėšų trūkumas gali greitai sustabdyti net geriausios verslo idėjos vystymą. Su bankais susitarti gali atrodyti labai sunku ir procesai per ilgi. Tačiau Finbro paskolų palyginimo platforma pasiruošusi padėti jums rasti geriausias paskolos verslui sąlygas! Paskolą verslui mes matome kaip naujas galimybes Jums.

Lietuvoje veikia daugiau nei 40 finansines paslaugas teikiančių bendrovių, kurios teikia labai skirtingus paskolos verslui pasiūlymus, pagal labai skirtingas sąlygas. Todėl, nesvarbu kokio dydžio yra jūsų verslas, smulkus ar vidutinis, koks įmonės amžius - pasinaudokite paskolos verslui pagalba išspręsti finansinius klausimus.

Paprastai klasifikuojant, paskolos verslui gali būti trumpalaikės ir ilgalaikės, su turto įkeitimu arba be turto įkeitimo.

Trumpalaikės paskolos verslui ypatingai naudingos smulkių verslų savininkams, kuomet susidūrus su sunkumais tinkamai panaudotos gali užtikrinti augimą, ar net išgelbėti nuo rimtų finansinių problemų. Apie trumpalaikės paskolos verslui naudą rekomenduojama pasvarstyti sezonišku verslu, projektine veikla ar net ūkininkaujantiems. Nepastovių piniginių srautų atvejais trumpalaikės paskolos verslui leidžia nestabdyti veiklos, dirbti sklandžiau ir išlikti konkurencingiems.

Ilgalaikės paskolos verslui dažniausiai naudojamos neplanuotoms naujoms investicijoms, įrangos modernizavimui, mokesčių ar atlyginimų biudžetui. Pasiskolinę laiku galite užtikrinti verslo plėtrą ir išvengti finansinių sunkumų.

Finansų ekspertai dalinasi situacijomis, kada vertinga pasinaudoti paskola verslui. Paskolą verslui galite gauti šioms sritims:
●   Apyvartinėms lėšoms. Planuojant verslo augimą, svarbu, kad apyvartinės lėšos pildytųsi, taip augindamos veiklos verslo apsukos didėtų. Paskola verslo apyvartinėms lėšoms, gali padėti subalansuoti apyvartinio kapitalo srautus.

●  Sąskaitų finansavimui. Tai trumpalaikė paskola verslui, kuri gali padėti paspartinti esamuosius finansinius srautus. Tokios paskolos verslui dažniausiai imamoms norint nupirkti reikalingų prekių, įgyvendinti užsakymus.

●    Verslo plėtrai. Paskola verslo plėtrai naudinga tiek mažam, tiek dideliam verslui, norint įgyvendinti modernizaciją, auginant verslo apimtis. Taip pat, paskolą verslui galite panaudoti ilgalaikio turto arba  perspektyvių investicinių projektų finansavimui.

●   Naujai įrangai. Šiuolaikinio verslo plėtra labai dažnai susijusi su nauja įranga ir naujomis technologijomis, itin palengvinančiomis procesus, optimizuojant darbo procesus, stengiantis prisitaikyti prie naujų rinkos poreikių.

●   Naujam verslui. Kuriant naują verslą, ar siekiant įgyvendinti savo idėjas, bei įveiklinti jas kapitalo auginimui paskola verslui yra labai svarbi pagalbinė investicinė priemonė. Paskolą verslui galima panaudoti projektams su Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama. Taip pat, tai itin patogus finansinis produktas sezoniniams darbams finansuoti.

●  Refinansavimui. Jau esate pasiskolinę - galbūt jūsų turimą paskolą galima refinansuoti, kad galėtumėte pasinaudoti geresnėmis paskolos grąžinimo sąlygomis. Paskola verslui gali padėti refinansuoti esančias bankines paskolas, apjungiant jas vienoje bendrovėje ir pasinaudojant geresnėmis paskolos grąžinimo sąlygomis.

Verslo paskola be užstato. Kaip tai veikia?

Smulkūs verslai ir net vidutinės įmonės, dažnai neturi turto reikalingo įkeisti, norėdami gauti paskolą verslui. Stereotipas, kad paskolai verslui užstatas yra būtinas. Tiesa, kad didieji bangai dažniausiai to reikalauja, tačiau yra finansuotojų ir finansų bendrovių, kur galite gauti paskolą verslui be užstato. Nestabdykite savo verslą nuo galimybės augti!

Jei įmonė neturi turto užstatui, norint gauti paskolą verslui įmonės kreditingumas yra vertinamas pagal kitus finansinius rodiklius: 
●    Įmonės amžių;
●    Verslo rezultatus.
●    Kredito istoriją.
●    Pinigų srautus ir pelningumą.
●   Gali būti atsižvelgiama ir asmeninį savininko kredito reitingą.

Toks išsamus, individualus situacijos vertinimas gali ne tik padėti verslui gauti reikiamą finansavimą, neturint turto užstatui, tačiau ir pasiskolinti itin geromis sąlygomis.

Finansų ekspertai pasiruošę jums padėti išanalizuoti jūsų įmonės situaciją ir patarti kokia paskola verslui pasinaudoti būtų naudinga. Dirbame nepriklausomai ir bendradarbiaujame su daugeliu lietuviškų finansų bendrovių. Pasinaudoję nemokama paskolos palyginimo programa ir pateikę vieną užklausą, gausite jums individualiai paruoštą paskolos verslui pasiūlymų palyginimą.


Nestabdykite savo verslo augimo! Pasinaudokite paskola verslui ir geriausiomis rinkos sąlygomis!
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite