Angle down Atgal

Pasitvirtino blogiausia: „Šiauliai 7-bet“ ilgam neteko kapitono

Vakar LKL rungtynes sostinėje su Vilniaus „Rytu“ žaidusi Šiaulių ekipa ne tik pralaimėjo, bet ir neteko traumą patyrusio kapitono Armino Urbučio. Krepšininkas ketvirto kėlinio pradžioje atsidūrė ant parketo, o ant kojos užkrito ir priešininkas. Po rungtynių paaiškėjo, kad trauma rimta – prireiks operacijos, kuri bus atliekama šiandien.

A. Urbutis patyrė blauzdikaulio lūžį, kai į orą pašokęs „Ryto“ žaidėjas nusileido tiesiai ant šiauliečio kojos. Po šio epizodo jis ilgai gulėjo ant parketo, susiėmęs už kojos ir kentėdamas stiprų skausmą. Po rungtynių padarius tyrimus, paaiškėjo, kad jam teks gultis ant operacinio stalo. 

Pats Šiaulių ekipos kapitonas savo socialinio tinklo paskyroje dėkojo už palaikymą ir pranešė nežaisiantis iki gruodžio.

„Ačiū visiems už linkėjimus. Viskas bus gerai. Ryt operacija, o per Kūčias jau bėgiosiu ne tik aplink stalą silkės pasiimti!“ – pozityvo neprarado sportininkas.

Beje, po trauma pasibaigusių rungtynių vyr. treneris A. Sireika bedė pirštu į akivaizdžią problemą LKL rungtynėse. 

„Man labai gaila, kad LKL rungtynėse nėra nei medicinos, nei greitosios, kažkas turėtų būti. Maža kas atsitiks, žmogui ir širdis gali sustoti. Nežinau, taip turi ar neturi būti, klausiu, niekas nežino. Savus medikus tik turime“, – per spaudos konferenciją sakė treneris. 

Šiaulių komandai šiuo metu padėti negali net trys krepšininkai, prie kurių vakar prisijungė A. Urbutis.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite