Angle down Atgal

Būna ir taip: išlindęs pro automobilio langą keleivis policijai demonstravo lytinį organą

Policijos pareigūnai darbo metu susiduria su įvairiausiomis situacijomis. Šįkart savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Policijos departamentas pasidalijo ne itin „skania“ istorija.

„Deja, mūsų keliuose pasitaiko ir tokių vairuotojų. Asmuo, vairuodamas automobilį „Peugeot“, žinodamas apie kelyje įrengtą stacionarią greičio viršijimo fiksavimo įrangą, iš chuliganiškų paskatų užmaskavo valstybinio numerio ženklą, užsidengė veidą, tyčia viršijo leistiną važiavimo greitį (nustatytą 60 km/val. greitį viršijo 44 km/val.), rodė necenzūrinį rankų gestą, taip pat nesiėmė visų būtinų priemonių transporto priemonės keleivių saugumui užtikrinti – keleivis tyčia kūnu buvo išlindęs pro automobilio galinį langą ir demonstravo savo lytinį organą.

Vyras vairavo transporto priemonę, kuri neįregistruota nustatyta tvarka. Savo chuliganiškais veiksmais demonstravo niekinį požiūri į visuomenėje priimtas moralės ir elgesio normas, visuomenės negerbimą, kėlė pavojų eismo saugumui, savo ir kitų žmonių saugumui.

Asmeniui paskirta 500 Eur bauda ir 18 mėn. atimta teisė vairuoti transporto priemonę“, – pranešė policija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite