Angle down Atgal

Pasienyje su Baltarusija apgręžti devyni neteisėti migrantai

Trečiadienį pasieniečiai iš Baltarusijos į Lietuvą draudžiamose vietose neleido patekti devyniems neteisėtiems migrantams, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių trečiadienį įleistų užsieniečių nebuvo. Antradienį į Lietuvą buvo neįleisti irgi devyni neteisėti migrantai. Pirmadienį bei sekmadienį VSAT pareigūnai nefiksavo atvejų, kai užsieniečiai būtų bandę kirsti sieną iš Baltarusijos. Šeštadienį pasieniečiai į šalį neįsileido 19 asmenų, penktadienį – keturių, ketvirtadienį – 18. 

Pasak VSAT pranešimo, ir toliau sustiprėjusi įtampa prie Latvijos sienos su Baltarusija – praėjusią parą ten neįleistos šešios dešimtys migrantų. Trečiadienį Latvijos pasieniečiai apgręžė 58 iš Baltarusijos bandžiusius patekti neteisėtus migrantus. Antradienį į Latviją neįleisti 46 tokie užsieniečiai, pirmadienį – 60, sekmadienį – 30, šeštadienį – 33, penktadienį – 50, ketvirtadienį – 32.

Lenkijos pasieniečiai antradienį iš Baltarusijos neįsileido 33 tokių užsieniečių, pirmadienį – 50, sekmadienį – 38, šeštadienį – 46, penktadienį – 51, ketvirtadienį – 15.

Nuo pernai rugpjūčio pradžios, pasieniečiams suteikus teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų į Lietuvą nepateko beveik 8,2 tūkst., tačiau kai kurie iš šių asmenų galėjo mėginti patekti į šalį ne po vieną kartą.

Sienos kontrolė Lietuvos pusėje tebevykdoma sustiprintu režimu. 

Į Lietuvą pernai pateko daugiau kaip 4,2 tūkst. migrantų. Lietuva ir kitos Vakarų šalys kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu ir vadina tai hibridine agresija.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite