Angle down Atgal

Vilniuje ir Tauragėje pasieniečiai sulaikė daugiau kaip 8 tūkstančius pakelių cigarečių

Vilniuje ir Tauragėje į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų rankas pateko daugiau kaip 8 tūkst. pakelių cigarečių ir su šio krovinio gabenimu siejami du asmenys. Taip pat sulaikyti abiejų šių vyrų automobiliai.

Antradienį Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos ir Specialiosios paskirties skyrių pareigūnai Vilniuje, pramoninėje Gariūnų mikrorajono dalyje, pastebėjo du asmenis, vilkiką "Scania" su puspriekabe ir lengvąjį automobilį "Škoda Octavia". Turėta žinių, kad čia gali būti slepiamos neteisėtai į Lietuvą atgabentos akcizinės prekės.

Pasieniečių stebimi abu vyrai iš jūrinio konteinerio į lengvąjį automobilį krovė prekybinius krepšius. Sulaikymo metu transporto priemonėje ir konteineryje VSAT pareigūnai iš viso rado 7,5 tūkst pakelių cigarečių "NZ Gold" su baltarusiškais akcizo ženklais.

Paaiškėjo, kad sulaikytieji yra 40 metų Rusijos pilietis ir 44-erių tauragiškis.

Tą pačią dieną tyrimą tęsę VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnai atliko kratą Tauragėje esančiose gyvenamosiose patalpose, priklausančiose 67-erių vyrui. Jos metu rastas dar 571 pakelis įvairių rūšių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Pagėgių pasienio rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Abu sulaikytieji uždaryti į areštinę. Vyrams gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.  Vilkikas su puspriekabe, lengvasis automobilis ir cigaretės saugomi VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite