Angle down Atgal

Pareigūnas pamelavo, kad jo brolis serga vėžiu, norėdamas išeiti atostogų

Buvęs policijos pareigūnas Anglijoje sukūrė pramanytą istoriją apie neva mirtiną savo brolio ligą, kad galėtų pasiimti 30 dienų apmokamų atostogų, praneša naujienų portalas Metro.co.uk.

Callumas McIntyre‘as atsistatydino iš policijoje užimamų pareigų 2020-ųjų vasarį, po to, kai jo vardu buvo pradėtas tyrimas dėl tyčinio nusižengimo.

2019 metų kovą, pradėjęs pirmą pamainą savo naujame darbe, tuo metu policijos konsteblio pareigas ėjęs McIntyre‘as informavo savo tiesioginį vadovą, kad jo brolis serga mirtina vėžio forma. Per ateinančius tris mėnesius jam buvo suteiktos 30 dienų apmokamos atostogos sergančio brolio priežiūrai. Tų pačių metų birželio 4-ąją jis savo inspektoriui pranešė, esą jo brolis mirė ir buvo palaidotas šeimos.

Tačiau vėliau policiją pasiekė žinia, kad pareigūnas šią istoriją išgalvojo. Į kampą įspiestas McIntyre‘as galiausiai prisipažino melavęs vadovybei.

Šią savaitę teismas pradėjo bylos nagrinėjimą, kuriame, be kita ko, buvęs pareigūnas taip pat kaltinamas nepranešęs apie rimtą nusikaltimą 2019-ųjų rugpjūčio 31-ąją. Moteris, paskambinusi Anglijos pagalbos numeriu 999, pranešė, jog jai grasino mopedu privažiavęs asmuo, rankoje galimai turėjęs aštrų ginklą. Užpuolikas moterį grasino apipilti rūgštimi, jeigu ši jo neatsiprašys.

Paskambinusi pagalbos telefonu, ji buvo pakviesta apsilankyti policijoje, kur susitiko su tuo metu dirbusiu McIntyre‘u. Nepaisant rimto grasinimų pobūdžio, pareigūnas neužpildė incidento raporto ir neapklausė nukentėjusiosios.

Bylos nagrinėjime šią savaitę pasirodęs McIntyre‘as pripažino, kad jo elgesys pažeidė policijos įstatus. Teismo teigimu, jeigu vyras vis dar eitų policijos pareigūno pareigas, šie kaltinimai būtų pakankami jo nušalinimui.

Parengta pagal Metro.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite