Angle down Atgal

Pareigūnai toliau tikrina, ar vairuotojai laikosi kelių eismo taisyklių

Praėjusią savaitę, kovo 23-29 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai tikrino, kaip transporto priemonių vairuotojai bei pėstieji eismo dalyviai laikosi kelių eismo taisyklių. Vykdant policines priemones iš viso Kauno apskrities policijos pareigūnų prižiūrimoje teritorijoje buvo užfiksuota daugiau nei 1600 pažeidimų.

Per praėjusią savaitę vykdant tiek viešo, tiek ir ne viešo pobūdžio policines priemones, nustatyti 1656 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejai: 1141 vairuotojai viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val., 422 - nuo 20 iki 30 km/val, 69 - nuo 30 iki 40 km/val, 19 - nuo 40 iki 50 km/val. Taip pat buvo užfiksuoti dar 5 vairuotojai viršiję greitį daugiau nei 50 km/val.
Be to, buvo tikrintas ir transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Iš viso išaiškinti 4 neblaivių automobilių vairuotojai. Taip pat nustatyti 4 neblaivūs dviračių vairuotojai. Vienas iš jų buvo nustatytas kovo 29 d. apie 14.15 val. Kaune. Tądien Kudrėnų gatvėje sustabdytam 42 metų dviratininkui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,31 prom.
Dar vienas neblaivus, tiesa, šįkart automobilio vairuotojas buvo nustatytas tą pačią dieną Kaune, kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai 1 km. Apie 21.15 val. sustabdytam automobilio „Audi A6“ vairuotojui (gim. 1965 m.) alkoholio matuokliu buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,03 prom.
Praėjusią savaitę pareigūnai užfiksavo 35 pėsčiųjų eismo dalyvių padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Taip pat pareigūnai nustatė 8 asmenis, vairavusius transporto priemones, tačiau neturinčius teisės to daryti.
Pareigūnai ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite