Angle down Atgal

Pardavimus skatinanti kampanija – prieinama kiekvienam verslui

Šiais metais Etaplius.lt naujienų platforma organizuoja projektą, prie kurio prisijungti kviečia kiekvieną verslą – ne tik siekiant puoselėti socialinę atsakomybę, ir bet ir norint padidinti pardavimus.

Etaplius.lt organizuoja projektą ĮVYKS STEBUKLAS, kurio metu pasitelkę į pagalbą išmaniąsias technologijas ir visuomenę, sieks nudžiuginti tuos, kurie yra prikaustyti prie lovos, sunkiai serga ar turi tam tikras negalias. Virtualios realybės pagalba dovanosime jiems kelionę į Laplandiją, pasivaikščiojimą Paryžiuje, kopimą į kalnus ar nukelsime į vietą, apie kurią žmonės kasdien svajoja!

Prie šios idėjos įgyvendinimo gali prisidėti kiekvienas verslas, įsigydamas jam tinkamą reklamos poziciją – rėmėjo, partnerio ar draugo. Priklausomai nuo pasirinkto paketo, kiekviena įmonė gaus net keletą reklamos variacijų:

Unikalių straipsnių parengimą ir publikavimą etaplius.lt portale.

Banerinę reklamą geriausiose portalo pozicijose.

Socialinių tinklų interakcijas, žaidimus, LIVE transliaciją.

Be to, net 10 proc. nuo pasirinkto paketo keliaus į projekto įgyvendinimo fondą, tad tai reiškia, kad pirkdami bet kurią reklaminę poziciją, tiesiogiai prisidėsite prie stebuklo įgyvendinimo!

Dėl reklamos pozicijų kviečiame kontaktuoti su Etaplius.lt reklamos specialistais:

 

Prisidėti prie stebuklo galite kiekvienas, skirdamas paramą į VšĮ „Šiauliai plius“ paramos sąskaitą LT867300010131723538 banke „Swedbank“. Paskirtyje nurodykite – „Įvyks stebuklas“ bei siuntėjo vardą, pavardę arba įmonės pavadinimą. Dėkojame, kad kartu galime kurti stebuklus!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite