Angle down Atgal

Papildoma veikla išaugo į 250 žmonių komandą

Jeigu bent kartą vartėte „Avon“ kosmetikos katalogą, greičiausiai teko bendrauti ir su tą katalogą pasiūliusiu konsultantu. Laikais, kai nuolat skubama, šie žmonės pardavinėja grožio prekes jau tarsi visiems kiek neįprastu būdu – bendraudami tiesiogiai su klientu. Kas šie žmonės ir kas juos motyvuoja užsiimti šia veikla?

Vilnietė Alina Jurkoit pradėjusi studijas ieškojo galimybės užsidirbti papildomai, todėl nusprendė išbandyti kosmetikos konsultantės veiklą. Tai įvyko prieš 8 metus, per tą laiką ši papildoma veikla merginą taip įtraukė, kad ji sudomino dar 250 žmonių tapti jos komandos nariais.

„Šis užsiėmimas, prasidėjęs nuo papildomo uždarbio paieškų, tapo mano pomėgiu – laisvą laiką po darbo skiriu konsultanto veiklai. Smagu, kad tai atneša ne tik papildomų pajamų, bet ir bendravimo, vadovavimo, kūrybiškumo, laiko planavimo įgūdžių. Negana to – susiradau naujų draugių“, – pasakoja Alina.

Domina tiesioginis apsipirkimas

Mergina tapo „Avon“ konsultantė paskatinta galimybės užsidirbti: „Studijuodama nenorėjau prašyti tėvų pinigų suknelei, skaniai picai ar kino bilietui. Nusprendžiau pabandyti prekiauti kosmetika, nors ir nesitikėjau, kad pavyks daug uždirbti. Bet juk pabandymas nieko nekainuoja, o užsiregistravus nėra įsipareigojimo daryti užsakymus“, – pasakoja mergina.

Išbandžiusi konsultanto veiklą, po kelių metų mergina nusprendė suburti savo konsultančių komandą – ji komandos narius konsultuoja ir motyvuoja.

Pašnekovė pastebi, kad jos komandos narės susidomi konsultanto veikla dėl galimybės patogiai užsisakyti gaminius tiesiogiai, pasirinkti joms tinkamiausią pristatymo būdą ir laiką, bei gauti nuolaidų, dovanų. Kita dalis komandos narių prisijungia paskatintos užsidirbti papildomai.

Veiklą vykdo tik internetu

Žmones taip pat motyvuoja nemokamai mokymai, pašnekovė dažnai juose dalijasi savo patirtimi, nes ypač domisi kaip sėkmingai vykdyti konsultanto veiklą internete.

„Šiuo metu konsultanto veiklą vykdau tik internetu – socialiniuose tinkluose pristatau grožio gaminius, paaiškinu kaip apsipirkti su nuolaida. Organizuoju konkursus, kuriuose dovanoju kosmetikos gaminius ir tokiu būdu auginu savo sekėjų skaičių bei paskatinu juos su manimi pabendrauti“, – pasakoja Alina.

Dar prieš porą metų pašnekovė negalėjo įsivaizduoti veiklos internete. Anot jos, atrodė neįmanoma dirbti iš namų, nes susitikimai su klientais ir konsultantėmis vykdavo tik gyvai. Prasidėjus karantinui teko kardinaliai keisti veiklos modelį.

„Karantino pradžia prasidėjo ilgomis bemiegėmis naktimis, mąstant kaip reikės dirbti be gyvo bendravimo. Su komanda nusprendėme naujų kolegių ieškoti internete ir jas skatinti prisijungti dovanomis, o pokalbio telefonu metu papasakosime apie konsultantės veiklą. Tokie sprendimai ne tik pasiteisino, bet ir viršijo lūkesčius“, – pasakoja pašnekovė.

Šiuo metu ji ir jos komandos neskuba grįžti prie gyvo bendravimo, nes veikla internetu padeda taupyti tiek konsultanto, tiek kliento laiką.

Išbandyti konsultanto veiklą jau dabar galima užsiregistravus avon.lt

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite