Angle down Atgal

Paobelyje pradėta Obelies gatvės rekonstrukcija

Kėdainių rajonui – dar viena gera žinia. Čia kasmet mažėja gatvių su žvyro danga. Visai neseniai prasidėjo Pelėdnagių seniūnijos Paobelio kaimo Obelies gatvės rekonstrukcija. Visą laiką dulkėse skendę žmonės pagaliau sulauks išsvajoto asfaltuoto kelio.

Darbai prasidėjo

„Iš tiesų darbai Obelies gatvėje jau prasidėjo. Juos atlieka konkursą laimėjęs žemės ūkio kooperatyvas „Dobilas“.

Kooperatyvas turi visą reikiamą techniką ir darbus atlieka tikrai gerai, mes viską prižiūrime, tariamės.

Vos per keletą metų ši gatvė jau trečia Paobelyje, kuri netrukus pasidengs nauja asfaltbetonio danga. Tai yra labai džiugi žinia vietos gyventojams“, – pasakojo Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas.

Tvarkė seniūnija

Visą laiką gatvę žvyro danga tvarkė Pelėdnagių seniūnija. Seniūnija ją kartas nuo karto žvyruodavo, greideriuodavo. Darbo buvo į valias.

„Šiuo metu ruošiamas gatvės pagrindas – išvežamas senas žvyras ir žemės.

Gatvę numatoma asfaltuoti šią vasarą. Anksčiau buvo tvarkoma greideriu, nes ji su žvyro danga.

Visoje gatvelėje dabar bus išlietas asfaltas, o žmonėms jau nebereikės skęsti dulkėse“, – sakė Pelėdnagių seniūnas.

Išasfaltavo dvi

Obelies gatvė – jau trečioji gatvė šiame kaime, kuri yra asfaltuojama per trejus pastaruosius metus. Be šios gatvės, jau yra išasfaltuotos šio kaimo Lauko ir Lakštingalų gatvės.

„Gyvenvietėje šiuo metu gyvena apie 350 gyventojų, kurie itin džiaugiasi prasmingais jos pokyčiais.

Pastaraisiais metais kaimelyje išdygo daug naujų namų, kuriuose kuriasi jaunimas, jaunos šeimos. Matyt, tai lemia ir geografinė padėtis. Juk Kėdainiai iš čia vos ne ranka pasiekiami. Jei ne nuosavu automobiliu, tai visuomeniniu transportu į miesto centrą galima nuvažiuoti kone per dešimt minučių“, – pastebėjo vietos seniūnas.

Gražėja kasmet

Seniūno teigimu, Paobelio kaimas gražėja kasmet. Tai vyksta visų bendruomenės narių, seniūnijos ir savivaldybės bendro darbo dėka.

„Noriu pasidžiaugti, kad per kelerius paskutinius metus kaime buvo įvykdyta tikrai daug darbų. Visų pirma mes įrengėme žaidimų aikštelę mažiausiems šio kaimo gyventojams, kuri labai pasiteisino – ten nuolat žaidžia vaikai.

Taip pat įrengėme ir jau atidarėme bendruomenės aikštelę, kurioje bus organizuojami visi renginiai, šventės“, – pasidžiaugė E. Pagirskas.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite